June 14Jun 14 5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:Jao Kumse, mirise slika .Tj. fotografija Edited June 14Jun 14 by Sandradjer
Friday at 04:314 days Moje fotke Straževice iz 1917. Napuštena vojna baza. Ima i ulaz za tenkove, kad se uđe vidi se i prvih par prostorija, ali sve je srušeno, minirano. Sad samo neki pastiri tuda tumaraju, s crnim čau čauom. Tamo sam vodio bivšu ženu na prvi dejt. Vodimo nekad ljude. Jednom smo vodili nekog vijetnamskog plesača, sedimo kasnije u restoranu kaže: Ne mogu da verujem da me je ujela koza i pola sata kasnije sedim u restoranu, kakav grad! Odozgo se vidi ovaj kamenolom, nekad ispumpaju vodu pa prebace u tu rupu kamenu, onda voda bude tirkizna i neke alge porastu. Mitsko mesto. Edited Friday at 04:334 days by Hermetico
Friday at 17:393 days Ma neću kačim više fotke, kačite vi nešto Edited Friday at 17:403 days by Hermetico
Create an account or sign in to comment