Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    238

  • Pontijak

    232

Orao?

 

Ima jedna kuca u ulici, zovem je veverica kuca (squirrel house) jer se tu skupljaju veverice, golubice, vrapci i svrake.

Zena koja tu zivi ih hrani svako jutro, ima zgusnuto drvece, svako jutro sednem sa psom tu i hranim ih kikirikijem i ponekad hleb stari ako ne zaboravim. I kaze mi zena da je soko pre neki dan na oci šćapio golubicu! A ja ga videla pre neki dan kako kruzira ulicom, cujem mu krila kada leti....pomislim sta radi ovaj motherfucker ovde kad ima brda okolo. 

 

Pitanje, mada je na pogresnom topiku...kako to da su samo golubice ispred te kuce, nikad nisam videla goluba? 

Da li je istina da su svrake, vrane opasne za populaciju vrabaca i goluba jer im jedu jaja pa se sporije razmnozavaju?

Link to comment
25 minutes ago, mustang said:

Orao?

 

Ima jedna kuca u ulici, zovem je veverica kuca (squirrel house) jer se tu skupljaju veverice, golubice, vrapci i svrake.

Zena koja tu zivi ih hrani svako jutro, ima zgusnuto drvece, svako jutro sednem sa psom tu i hranim ih kikirikijem i ponekad hleb stari ako ne zaboravim. I kaze mi zena da je soko pre neki dan na oci šćapio golubicu! A ja ga videla pre neki dan kako kruzira ulicom, cujem mu krila kada leti....pomislim sta radi ovaj motherfucker ovde kad ima brda okolo. 

 

Pitanje, mada je na pogresnom topiku...kako to da su samo golubice ispred te kuce, nikad nisam videla goluba? 

Da li je istina da su svrake, vrane opasne za populaciju vrabaca i goluba jer im jedu jaja pa se sporije razmnozavaju?

 

a kako ih razlikujes?

Link to comment
1 minute ago, munze said:

 

a kako ih razlikujes?

 

Koga? 

Soko i orao? Ovi sokoli ovde su manji, braonkase boje i lete nisko pa kao da ti neko carsav prostire iza usiju, tako se cuju, i krila im na krajevima deluju kao kandze da imaju. 

 

A orao je veci, meni lepsi, ima drecave kljunove, crn sa belom glavom. 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Golub i desno i dole golubica? 

Jel?

ma jok, ovo svetlije je gugutka, to je isto neka vrsta goluba... a muški i ženski se razlikuju možda po veličini. ludi golubari sugurno znaju neke cake sa kljunovima i nožicama, al to običan čovek ne može da vidi

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Podseca me na onaj svedski horor, o for fuck sake bila je i americka verzija :fur: 

 

Skroz sam izlapela.nesto tipa this is us title 

 

 

 

---

 

Let the right ones in 

 

Taj (fala guglu)

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...