Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    238

  • Pontijak

    232

Nekadasnja signalna stanica Mrakonja, koju su Rumuni pretvorili u manastir, 966 km, Mali Kazan, ulaz/izlaz kako padne... :D 

I turisticku destinacijutm...

viber-image-2022-30-20-10-48-04-095.jpg

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Ras said:

@Lenamesto gde ti živiš je kao raj na zemlji! Pogledaj gde KUMS živi 😟

I mene razgali svaka njena fotografija. Priroda je predivna ali @Lena ima neverovatan osecaj da izabere pravi kadar i mirnu ruku da ga ovekoveci.

Komplimenti 👍

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

I vrednocu. 

Mene lenjost da fotkam ubi, dok izvučem telefon pa ga otvorim, iako je na prst, pa ga kadriram...iako to radim sve u dve sekunde, mene mrzi i te dve sekunde da se bakcem. Sramota me same sebe sto sam takva postala. 

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Pogledaj gde KUMS živi 😟

:bee:
 

 

nije to do lepote ili ružnoće mesta stanovanja, lena ima super moć da vezu između mozga, oka i prsta na okidaču krasi sofisticirana estetika

 

meni je to zahrđalo

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

:bee:
 

 

nije to do lepote ili ružnoće mesta stanovanja, lena ima super moć da vezu između mozga, oka i prsta na okidaču krasi sofisticirana estetika

 

meni je to zahrđalo

Nije valjda da moram da objašnjavam da nisam poredio tvoju i @Lenainu veštinu u ovom slučaju, već sliku Beograda koji se prethodnih dana guši u sopstvenom smradu u kontrastu sa idiličnim slikama jeseni?

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

šaimse

:wub:
 

 


a drago mi je da mi je uspelo akcentovanje  tzv sfumata koje nije baš tako izgledalo u prirodi. obrati pažnju na sličnost i razliku na dve fotografije koje sam okačio. atmosfera i osobine svetla bi trebalo da su slične(to mi je bio cilj), a kolor dijametralno različit


 

Spoiler

2-D299047-405-F-4954-B095-17-DECDBF5-B6-

ova fotka je npr potpuno grugačije atmosfere i deluje da je snimljena bilo gde, samo ne u beogradu. pri tom je već odrađena minimalna dekolorizacija u postu

 

al mi se nešto nije uklapala u one dve koje sam okačio. što kaže mustang nekako je generička

 

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...