Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FEST 2014

Featured Replies

Meni je juce bio najbolji dan, "Sve je tako tiho" i "Papusa" ostavili bas najbolji utisak na mene.

U sustini sve sta sam gledala (nikad vise filmova koji su me zanimali ali nisam mogla vise od 6) je bilo dobro provedeno vreme tako da sam zadovoljna. Resih da u bioskopima pogledam sve one koje su distributeri najavili (Plavo je najtoplija, Grand Budapest, Nulta teorema, Velika lepota + mislim da nisam nigde jos uvek videla novog Vudija ali ne sumnjam da ce i to negde biti) -  te se nisam cimala tokom festivala.

Zao mi je za "Mandarine" i "Leh Valensa" ali desice se i oni u nekom trenutku.

Resih da u bioskopima pogledam sve one koje su distributeri najavili (Plavo je najtoplija, Grand Budapest, Nulta teorema, Velika lepota + mislim da nisam nigde jos uvek videla novog Vudija ali ne sumnjam da ce i to negde biti) -  te se nisam cimala tokom festivala.

Zao mi je za "Mandarine" i "Leh Valensa" ali desice se i oni u nekom trenutku.

 

 

to će biti na redovnom prikazivanju?

kuul,pošto Nultu Teoremu mi treba još jednom da pogledam da bih odredila utisak  :lol:

Grand Budapest vec najavljen za 6. april valjda

(Barem kad je Beograd u pitanju) Grand Budapest je vec poceo da se prikazuje, Plavo ce od 13.marta, Velika lepota od 27.marta..Pogledajte za sve filmove na sajtu distributera > http://mcf.rs/category/uskoro/

Nesto sa festivala ide vec i u Subotici pa sam sigurna da ce i u Novom Sadu :)

33ku8ua.jpg

 

japanski "ustajala voda" nije los.

mozda pre za autorski film nego za fest.

 

nisam bio u dkc-u od kada su ga renovirali. nova veca sedista, pristojni slika i zvuk, moracu cesce,

Usta moja...

 

- Kada se pogleda istorija ovog festivala, ovogodišnje izdanje je jedno od pet najboljih. Pokazali smo kako treba da izgleda Fest i u kom pravcu bi trebalo da se razvija - istakao je Karl.

 

 

Inače, Marija Krtinić se žali:

 

Neprofesionalno prema profesionalcima

 

Senku na inače zaista dobro izdanje festivala, pre svega po izboru filmova, ali i po značajnim gostima, bacio je nemaran odnos prema onima koji profesionalno prate Fest - novinarima. Pres projekcije bile su tehnički loše do negledljivosti (osim nedostatka adekvatnih projektora, agregata, nestanaka struje, pa tona i slike, kašnjenja projekcija, organizatori nisu čak našli za shodno ni da ispeglaju i zategnu filmsko platno). Iz istih, „tehničkih“, razloga projekcija čak dva dana uopšte nije bilo, tako da su upravo oni koji bi o njima pisali, ostali uskraćeni za mnoge autorske, neholivudske filmove prikazivane samo u dvoranama u gradu u koje novinari nisu imali pristup.

 

 

Otkad je novinarima zabranjeno da kupuju karte?

Dubravka Lakic u Politici: "FESTova palata u Beogradu na vodi" i odgovor na tekst

 

 


Hocu i ja: kako se Balabanov igra Stalkera. Fino je sve to ali treba znati milion i jednu podreferencu da bi se moglo uzivati. Cak referira i na samog sebe i na Von Trira.

 

Ne treba apsolutno nista da bi se uzivalo u ovom filmu :)

 

Edited by I*m with the pilots

Da sam snimio kadar svaki put kad je Duda Lakić lupila glupost, do sada bih bio Takashi Mike.

//da si birao ulogu svaki put, bio bi Klaus Kinski :lol:

aj sto duda pise, ali sto neko i objavi ovakav tekst.

i "politika" je zrela za selidbu u novu beogradsku kulu.

Edited by Takeshi

ne znam dal vise ne podnosim nju il onu Ambrozicevu lujku...

Ambrozićeva žena? Kako se zove? Nisam ni znao da piše o filmu?

Mislio je na zorica_kojic.jpg.

Aha, Zorica Kojić - nisam znao da je to Ambrozićeva žena, odn, nisam povezivao lik s delom. Njene tekstove o muzici uopšte ne mogu da svarim, moram da priznam.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.