Jump to content
IGNORED

visoka moda za muskarce: dzemperi, bele carape itd.


namenski

Recommended Posts

moram malko da reteriram: jesta minđa ne levom, al ipak na alternativnom mestu, ali mislio sam da je imao dugačku kosu svezanu u rep, a ne ovaki olindrali, šiparica-mini-repić svezan s gumicom za tegle

Edited by boshoku
Link to comment
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    18

  • Аврам Гојић

    15

  • Yoda

    12

  • Singer

    10

nego, bek to d topik: pošao sam u osnovnu '82, i brate, ljude koji su duks&džemp uvlačili u lone, il nisam poznavao, il sam ih potisnuo...
pa ne možeš ti brate mnogo od toga da znaš. ti i vasa ste mnogo mlada generacija. :lolol: Edited by koksy
Link to comment
inace, u pravu je lancia, osamdesetih su se nosili uvuceni dzemperi i jakne (ili onako strukirani da izgleda kao da su uvuceni -vidi pod limahl)
ma da, sad ispada da je osamdesetih bilo normalno ici u simikama bez carapa, sa debelim dzemperom u pantalonama, zlatnim lancicem i repovima. plus plavi pramen. a sabani su bili oni koji se nisu tako oblacili.
Link to comment
ma da, sad ispada da je osamdesetih bilo normalno ici u simikama bez carapa, sa debelim dzemperom u pantalonama, zlatnim lancicem i repovima. plus plavi pramen. a sabani su bili oni koji se nisu tako oblacili.
al' si inspirisan, garant ne bi znao da ponovis ovo;)
Link to comment
nemam sad bas vremena da se ukljucim u ovu gorostasnu raspravu, samo malo ulja na vatru - nije isto uvlacenje kosulja i dzempera bilo. jedno je kad su sminkeri svoje beneton dzemperice sa romboidima uvlacili u fiorucci farmerke i vezivali onim najkulovskijim na svetu kaisevima od konopaca sa metalnom klapnom, a drugo je debeli dzemper u dizel farmerku ili trenerku.gde da prebacim ovo, jbt. na drustvo, mislim da je najbolje.
Na vrhuncu dizelaštva, uvlačili su i mont jaknu u farmerke. To je tek ludilo unutar ludila.
Link to comment
ma da, sad ispada da je osamdesetih bilo normalno ici u simikama bez carapa, sa debelim dzemperom u pantalonama, zlatnim lancicem i repovima. plus plavi pramen. a sabani su bili oni koji se nisu tako oblacili.
inspirativno napisane cinjenice su tacne, ali je zakljucan pogresan :P
Link to comment

Ja sam čitao da je Knele (kao i njegov verni drug Žabac) prvi počeo sa uvlačenjem gornjeg dela trenerke u donji jer je tako bilo lakše trčati, a da ti utoka ne ispadne.

Link to comment
Istini za volju, nije Čeda stalno uvlačio džemper u pantalone.ceda-jovanovic.jpg
Ovo što Chaddah nosi na majici nije keltski krst iliti front, kako se u nas govorilo tada.
jel moze ova koja dokazuje da je Djindjic bio hipster pre hipsteraja, toliko ispred vremena?djindjic-mladi.jpg
Bah, ovako su izgledali skoro svi studenti u ono vreme, posebno oni koji su naginjali levici. Kad uđeš u redakciju Studenta ili Komunista, kao da si ušao u prihvatilište za beskućnike veterane iz Vijetnama. Edited by Arbeitmann
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...