Jump to content
IGNORED

visoka moda za muskarce: dzemperi, bele carape itd.


namenski

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    18

  • Аврам Гојић

    15

  • Yoda

    12

  • Singer

    10

a tebi jos nisu objasnili sta je to pingvin :(
Ne nisu :( Sta je?
Ја разумео да је мунвокер шала на рачун белих рапа, као Џекамида, мун-вок, тај рад.
This.Rahmetli Majkl je kidao bele cajke. Sav u crnom a onda bele dole bas u tim kabrio giljama pa jos moon walk - pobeda!
Link to comment
da, ja sam tražio u aktivnim ponudama...e sada želim taj kaiš, da ga okačim o zid kao ready made predmet!
ja imam air max! fale nam jos original dizelke. i ona zelena fajerka!
nista, pokazacu slike, kad dodjem u Bgd, pa ti rokaj definicije do mile molje. bas je to bilo strikno rolka, duks. bilo je dzempera koliko hoces. jedina razlika je bila u tome, sto je tada vuklo na sminkeraj, a kasnije sa trenerkama na dziberluk.
pazi, ti onda tvrdis da se ceda, uvlaceci dzemper, oblacio po sminkerskoj modi od pre 10 godina, a ne po tadasnjoj dizel. jel su sminkeri vozili dzipove takodje?
i ja sam nesto zajebavao Miralema, i sad mi nema posta...
:mad:
Link to comment
razlikuju nam se definicije dzempera, skonto sam u medjuvremenu sta nije jasno. ono sto ja zovem duksom moze da bude tanak dzemper od konca. slozices se da osamdesetih nisu uvlacili sirogojno stajl dzempere u farmerke, kao devedesetih?
sve OK.
pazi, ti onda tvrdis da se ceda, uvlaceci dzemper, oblacio po sminkerskoj modi od pre 10 godina, a ne po tadasnjoj dizel. jel su sminkeri vozili dzipove takodje?
mozda ga boleli bubrezi samo, nemoj da si tako strog.
Link to comment

eh, da sam bar dizelasica, gde bi mi kraj bio, moj lancia :(imali smo buffalo bill i ja razlicita shvatanja gde ovaj topik treba da bude. on je hteo na deponiju, ali se ja, kao dizelasica vonabi, nisam dala.

Link to comment
Istini za volju, nije Čeda stalno uvlačio džemper u pantalone.ceda-jovanovic.jpg
Ceda je bio vrrrlo desno u vreme protesta, a i pre toga (kazu, Pajkiceva skola). Ovo je setnja s kraja 1997, za bojkot izbora, Ceda nosi duks.Kapiram da je fotka sa uvlacenjem dzempera kasnijeg datuma, kad je usao u DS. U vreme SPK faze, mobilni je imao samo Zezelj. Edited by Yoda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...