Jump to content
IGNORED

natural born rock star!


MocaVukotic

Recommended Posts

1. keith richards (the rolling stones / guitar)
a znala sam da smo se negde već sreli :D11524818-large.jpgprovela sam mnoge sate pokušavajući da se pretvorim u čaka berija. nije vrijedelo...
Link to comment
a znala sam da smo se negde već sreli :D11524818-large.jpgprovela sam mnoge sate pokušavajući da se pretvorim u čaka berija. nije vrijedelo...
:kralj: a ja u keitha, i čak mi je uspevalo, ali u onom najgorem smislu, know what I mean...argharghargh
Link to comment

posto mi orderka uzela pidzejku, a ionako dele prvo mesto.kim_gordon_by_scummyvladdrac-d5g1qpm.jpga pokusala sam da se pravim na kim dil kad mi jedan momak davno rekao da ga podsecam na nju, ali danas kapiram da je hteo nesto, a ja mentol nisam shvatila.

Link to comment
Luba ce onog jednog, Hippie ostavljam onog drugog, a ja cu evo ovog, ocigledno jeste, ali jbg, ne moze se u rokenrol i rokstardom bez njega
mogu ja obojicu :Dlaneganhommenew.jpguf, sad se setih da sam ti obecala izvestaj sa qotse. potrudicu se za vikend, obecavam.
Link to comment
Luba ce onog jednog, Hippie ostavljam onog drugog, a ja cu evo ovog, ocigledno jeste, ali jbg, ne moze se u rokenrol i rokstardom bez njegajohn-lennon-nyc.jpg
Hm, on je više nekako čovek od statement-a nego nekakav rock star.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...