Jump to content
IGNORED

natural born rock star!


MocaVukotic

Recommended Posts

1. keith richards (the rolling stones / guitar)
a znala sam da smo se negde već sreli :D11524818-large.jpgprovela sam mnoge sate pokušavajući da se pretvorim u čaka berija. nije vrijedelo...
Link to comment
a znala sam da smo se negde već sreli :D11524818-large.jpgprovela sam mnoge sate pokušavajući da se pretvorim u čaka berija. nije vrijedelo...
:kralj: a ja u keitha, i čak mi je uspevalo, ali u onom najgorem smislu, know what I mean...argharghargh
Link to comment

posto mi orderka uzela pidzejku, a ionako dele prvo mesto.kim_gordon_by_scummyvladdrac-d5g1qpm.jpga pokusala sam da se pravim na kim dil kad mi jedan momak davno rekao da ga podsecam na nju, ali danas kapiram da je hteo nesto, a ja mentol nisam shvatila.

Link to comment
Luba ce onog jednog, Hippie ostavljam onog drugog, a ja cu evo ovog, ocigledno jeste, ali jbg, ne moze se u rokenrol i rokstardom bez njega
mogu ja obojicu :Dlaneganhommenew.jpguf, sad se setih da sam ti obecala izvestaj sa qotse. potrudicu se za vikend, obecavam.
Link to comment
Luba ce onog jednog, Hippie ostavljam onog drugog, a ja cu evo ovog, ocigledno jeste, ali jbg, ne moze se u rokenrol i rokstardom bez njegajohn-lennon-nyc.jpg
Hm, on je više nekako čovek od statement-a nego nekakav rock star.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...