Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

+1

 

Ti si, Vini Nini, jedan streber streberski.

 

Jesam. A ti da pročitaš one stripove pre nego što se ovde javiš, 'ščula? Lektira uber alles -_-

Link to comment

Jesam. A ti da pročitaš one stripove pre nego što se ovde javiš, 'ščula? Lektira uber alles -_-

Evo, od sutra sam ponovo komjuter, pa ću da pročitam da bih znala šta jedan od žanrova u seriji komanduje. :D

Link to comment

Izvinjavam se za malecni off topic. Lubo, molim za preporuku odakle da krenem sa citanjem Elroja?

 

Ja sam akreditovani lubin predstavnik. Kreni od Black Dahlie i onda nastavi sa LA Kvartetom: Big Nowhere, LA Confidential i White Jazz.

 

Ako prođeš test, idemo dalje. :)

Link to comment

"Onako, pih"? Kako ceniš svoje šanse da dobiješ opkladu? :P 

 

Meni je bilo OK, samo mi je završna sekvenca sa Papania & Gillbert & Sullivan bila onako mnjeh, pulpy. Samo je falilo da se za poslednju rečenicu okrene prema kameri, Frank Underwood style...

 

Zbrzaće nešto za finale, samo se nadam da može da se izbegne happy end, dovoljno mi je bljackavo i ovo pomirenje starih partnera <_<

Link to comment

ja bih rekao da je otaljana prava rijec ili je prvih pet epizoda postavilo visoke standarde. vjerovatno je sveznajuci internet ubio dosta drazi ove epizode.

Link to comment

остало је пуно да се издешава за једну епизоду, капирам да може да испадне најбоље икада финале, али може и велико разочарење...

Link to comment

"Onako, pih"? Kako ceniš svoje šanse da dobiješ opkladu? :P

 

 

 

Više nego solidno, sad kad smo videli kako izgleda zlostavljanje, možemo sa sigurnošću da kažemo da položaj lutkica koje je poređala njegova ćerka jasno imitira uptavo raspored zlostavljača i žrtve. Dakle, nema šanse da je slučajnost. Ili je žrtva, ili je svedok.

Edited by Syme
Link to comment

Ajoj, kako si uporan :D 

 

Pa pre nedelju dana si isto tako pričao da je 100% sigurno da Marti urla posle gledanja snimka zato što je video svoju ćerku. Sad kad se ispostavilo da je to bila neka deseta devojčica, samo si još učvrstio svoj stav, nema veze. 

 

Očekujem da i posle finala tvrdiš da je mala bila zlostavljana, jer crteži iz detinjstva i seks u kolima i sve. Ne daj se omesti, moraš da istraješ!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...