Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Jebeni HBO :fur: ili Ikom  :unsure:

Prekjuce prvo krenula slika ispred zvuka pa se sve prekinulo na 20. minutu serije...

Sta sam propustio? 

 

Jesi li siguran da hoćeš odgovore? Imaš po torentima svuda, odmah se skine i gledaš natenane.

Link to comment

Najmanje True Detective epizoda do sada, bavila se samo međusobnim odnosima glavnih likova. 

 

Ukratko:

- Marti je našao novu klinku, što je jedna od onih koje smo sreli da je radila kao prostitutka u kampu i započeli su da se češće viđaju

- Rast je nastavio da istražuje, a onda ga je šef upozorio da oladi

- Rast je počeo da se ponaša kao debil (arogantno i sa visine) prema Martiju pa su se popičkali

- Martijeva žena je saznala za klinku i pravila se luda pred Martijem, samo da bi otišla uveče kod Rasta pa su se poheftali

- Rast je otišao kod glavnog baje iz crkve i razgovarao sa njim 

- Šef je poslao Rasta na suspenziju

- Martijeva žena je rekla Martiju da su se pojebali i kazala da je bilo fenomenalno

- Rast i Marti su se pobili ispred policijeske stanice

- Rast je dao otkaz

- U današnje vreme Marti napušta razgovor sa detektivima i odlazi, na putu ga stiže rast svojim kolima i signalizira mu da stane: Marti staje, Rast dolazi i kaže mu da moraju da razgovaraju. Marti klima glavom. Rast odlazi. Marti proverava da li mu je pištolj pun i odlazi kolima za njim.

 

kraj

Link to comment

- U današnje vreme Marti napušta razgovor sa detektivima i odlazi, na putu ga stiže rast svojim kolima i signalizira mu da stane: Marti staje, Rast dolazi i kaže mu da moraju da razgovaraju. Marti klima glavom. Rast odlazi. Marti proverava da li mu je pištolj pun i odlazi kolima za njim.

 

:lol:

ovako je kosta carina na nekom festu simultano prevodio nostalgiju tarkovskog. bog si, lurde.

Link to comment

:) Trudio sam se da budem objektivan.

Da sam bio subjektivan, ovako bih prepričao epizodu:

 

pink-in-the-mirror-1.jpeg

 

"I want you to fuck me in the ass". 

 

pitala jos onomad da li je marti dobio obecani poklon, ali svi se bave nekim drugim temama.

Link to comment

pitala jos onomad da li je marti dobio obecani poklon, ali svi se bave nekim drugim temama.

 

Pa to su ti amateri bave se nekakvim "sadržajima" i "značenjima" i ostalim nebitnim efemeralijama. sad0020.gif

Link to comment

Pa nije delovalo kao da je into it...

 

Aha, nisam video. Pogledaj ponovo. Delovao je kao da ga je oblio talas radosti i olakšanja jer je konačno dobio potvrdu prave ljubavi. Onako, jedno religijsko iskustvo, ostao je bez teksta, prava katarza.

Link to comment

:) Trudio sam se da budem objektivan.

Da sam bio subjektivan, ovako bih prepričao epizodu:

 

pink-in-the-mirror-1.jpeg

 

"I want you to fuck me in the ass". 

ovde sigurno niko nije nasao skrivene simbole na zidovima.

Link to comment

Shyeah, right. Ono lice levo sa jednim prekrivenim okom je sto posto neka ezoterična referenca na štaznamšta...

 

Ah, pa sad sam primetio da se ta sličica sa prekrivenim okom pojavljuje dva puta ovde. Druga je polupokrivena i vidi se kako viri iznad komode. Imam i ceo traktat o tome zašto nam je okrenula leđa, a odraz se vidi dva puta i šta sve to predstavlja, ali ne mogu sad...

 

edit: u stvari, ta ženka sa istom bojom kose i istom frizurom prekrivenog oka se pojavljuje i na drugim fotkama na zidu.

 

Syme?

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...