Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

 


 

ruku na srce, ovde mogu da se pročitaju ppprilično kvalitetni komentari i osvrti na pojedine aspekte serije. 

+1

kapiram zasto je nekima (pre)analiziranje totalni mood killer.

licno, jedva cekam da se sime i winnie opet ne sloze oko... bilo cega.

Edited by Patty Lee
Link to comment

+1

kapiram zasto je nekima (pre)analiziranje totalni mood killer.

licno, jedva cekam da se sime i winnie opet ne sloze oko... bilo cega.

 

-1

 

isisavaju zadovoljstvo gledanja serije, zato i preskacem to da citam.

Link to comment

njah... meni nesto drugo smeta & oduzima zadovoljstvo gledanja.

provalila sam da ja uopste ne mogu da gledam seriju u vremenskim razmacima tj. da cekam po nedelju dana. mislim da je ovo prva serija koju (pokusavam da) pratim ovako. 

binge watching rula.

Link to comment

@kojot

meni ne. njih dvojica su kao iz nekog sportskog tok šoua gde imaš dva voditelja koja se nikad ne slažu.

ovako nekako: vini stoji na braniku nerdovske posvećenosti hiper-realizmu, konzistentnosti po svaku cenu i generalne nepoverljivosti prema autorima (posebno kad podvaljuju koketiranjem sa Velikim Temama™) a Syme je uglavnom zauzet konceptualnim sadržajem i širim implikacijama viđenog.

i jedno i drugo je manje-više deo svačijeg doživljaja serije pa ne vidim zašto bi ometalo uživanje. jedino ako misliš da je bolje da utisak i uživanje ostanu na nekom neartikulisanom nivou, da se ne pomute analiziranjem... meni se bar još nije desilo da mi čitanje analiza kritika i komentara pokvari uživanje u nečemu u čemu uživam.

Link to comment

binge watching rula.

kako kad. House of Cards, recimo, je super da se odgleda za 2 dana. napravilo je za takvo gledanje, da te vozi brzo i da ne stigneš zrelije da razmisliš o onome što se dešava. Mad Men ne mogu da zamislim da gledam po 3 za redom.

Link to comment

Pravi True Detective topic, transcendirao je od rasprave o seriji u raspravu o raspravi o seriji.
Sad ponovo na novo čitanje postova da vidimo šta je ko zaista hteo da kaže i šta će reći na kraju.

Link to comment

Pravi True Detective topic, transcendirao je od rasprave o seriji u raspravu o raspravi o seriji.
Sad ponovo na novo čitanje postova da vidimo šta je ko zaista hteo da kaže i šta će reći na kraju.

 

:lol:

 

@malkin

za haus se slazem, za med men ne znam jer ne gledam (probala jednom, doduse... ne ide).

Edited by Patty Lee
Link to comment

@kojot

meni ne. njih dvojica su kao iz nekog sportskog tok šoua gde imaš dva voditelja koja se nikad ne slažu.

ovako nekako: vini stoji na braniku nerdovske posvećenosti hiper-realizmu, konzistentnosti po svaku cenu i generalne nepoverljivosti prema autorima (posebno kad podvaljuju koketiranjem sa Velikim Temama™) a Syme je uglavnom zauzet konceptualnim sadržajem i širim implikacijama viđenog.

i jedno i drugo je manje-više deo svačijeg doživljaja serije pa ne vidim zašto bi ometalo uživanje. jedino ako misliš da je bolje da utisak i uživanje ostanu na nekom neartikulisanom nivou, da se ne pomute analiziranjem... meni se bar još nije desilo da mi čitanje analiza kritika i komentara pokvari uživanje u nečemu u čemu uživam.

 

da, kao da su iz first takea :D zanimljivo par emisija pa onda hoces da cupas kosu od smora. seriju volim da gledam bez spoljnih uticaja kada je gledam prvi put, kasnije volim da citam analize i da obratim paznju na stvari koje nisam pimetio kada sam seriju gledao prvi put. najvise iritira hiper-realizam i konzistentnost po svaku cenu. od toga moze serija da mi se smuci i to je glavni razlog zasto preskacem takve rsprave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...