Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

jedna stvar koja mi je ostavila nedoumicu u vezi sa megi je ono kad je popizdela na martija dok su bili u gostima kod njenih. nerealno je da je poludela jer on mora da se vrati na posao, u tom casu jos uvek ne sumnja u njega kao prevarivaca...

 

ne vidim je kao upetljanu u abjuzovanje dece, ali da ume da se osveti, ojha.

Link to comment

preterujete sa megi, kakvo žrtvovanje dece, kakvi bakrači...zajebao sam se što nisam sačekao da se sve završi, ovo se gleda odjedared

 

isto, treba da se odgleda u jednom komadu i tek onda da se cita sta je sve pisno o seriji. jbg, nisam mogao da izdrzim.

Link to comment

jedna stvar koja mi je ostavila nedoumicu u vezi sa megi je ono kad je popizdela na martija dok su bili u gostima kod njenih. nerealno je da je poludela jer on mora da se vrati na posao, u tom casu jos uvek ne sumnja u njega kao prevarivaca...

Kakva je to nedoumica, samo su nam prikazivali ranu fazu njihove bračne krize - kenjala je mužu što se udaljava od nje, što je sve manje sa porodicom, itd. Pritom je bilo očigledno da laže da mora da se vrati na posao, prosto nije hteo da provodi vikend sa njenim roditeljima.

Link to comment

verovatno ste u pravu. meni nekako odudarala posle onog donosenja kafe zaspalom martiju u fotelji. doduse, moguce da je popizdela sto on uvek ima vejaut da pobegne iz tazbine, a ona mora da trpi popovanje (majka joj je nesto drvila pre toga na racun martija, ako se dobro secam).

Link to comment

nisam imao volje za citanjem topica od simetovog i uinijevog ping-ponga, ali sad moram da se ukljucim. kako je to megi odjednom postala neki negativac u seriji i odakle vam zlostavljanje i zrtvovanje djece? i uopste, ne mrzi li vas da cackate najsitnije detalje da bi unaprijed spoznali dalji tok serije?

Link to comment

Na osnovu toga što je prevarila muža, posvađala ga s partnerom, i nešto mu kenjala oko tazbine u prvoj-drugoj epizodi. Iz toga je valjda očigledno da žrtvuje sitnu decu...

Link to comment

nisam imao volje za citanjem topica od simetovog i uinijevog ping-ponga, ali sad moram da se ukljucim. kako je to megi odjednom postala neki negativac u seriji i odakle vam zlostavljanje i zrtvovanje djece? i uopste, ne mrzi li vas da cackate najsitnije detalje da bi unaprijed spoznali dalji tok serije?

Meni je ovo prvi, a i poslednji put da neku seriju pratim uz PPP, nisam imao pojma da ovako moraju da se prate serije, nije to za mene

Link to comment

A ja stvarno ne razumem kakva su ovo pitanja - jel morate o ovome, jel morat o onome? Ne moramo. Ali očigledno da je mnogima zabavno da o seriji razgovaraju, razjašnjavaju detalje koji im nisu bili jasni, spekulišu, postavljaju hipoteze, pa zašto da ne - i nagađaju o mogućem raspletu. Ovo je serija koja je zaista puna raznih značajnih detalja, pa je onda zanimljivo vraćati se na njih i pokušavati da ih razumeš. Takođe, ovo je serija koja barata i nekim filozofskim idejama, i deo radnje se vrti i oko njih - pa je onda normalno da se i o tome razgovara na topiku o seriji. Ne zanima sve isto, nekima je zanimjiva šopenhauerijana, nekima drugima lavkraftijana, treći bi o Meginom oblačenju, četvrti o muzici, peti o mogućim raspletima. Niko nikoga drugog ne tera da učestvuje u dikusijama koje ga ne zanimaju. Stvarno ne razumem čemu čuđenje što se na topiku o seriji True Detective, razgovara o, moš' misliti, različitim aspektima serije True Detective.

Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...