Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

A možda mu nije rekla prosto zato što mu Rast nije rekao, to jest zato što Rast ima prava sam da odluči da li će mu i kada reći.

 

Inače, mala Bet je malo načudnjikava. Mislim da nije tek fling u pitanju, i da tu možda ima još nečega.

Link to comment

da, ali to je bas jako pretjerano, takvu vrstu informacije ne podijeliti sa muzem. pri tom, cerke su bile za stolom kad je rast to rekao.

 

 

edit, vjerovatno si u pravu za bet, nije ubacena 2 epizode pred kraj tek tako.

Edited by morgana
Link to comment

marti na kraju najave za sedmu epizodu zaurla kad vidi nekoga na pedofilskim fotografijama i to mogu biti ili megi, ili jedna od devojčica.

 

u zavisnosti od toga će i mnoge dosadašnje scene biti mnogo jasnije.

Link to comment

meni mirise da ce bet biti kljucna za raskrinkavanje tatlovske mreze. setite se, lazna ejva iz trejler parka je rekla da se obrate serifu ako ih nesto muci, a serif je u klici.

Link to comment

U najavi Rus kaze There is something you need to see. Zasto bi pokazao snimak devojke s kojom je on, Marti imao nesto 2002, kada verovatno, zbog njihovog odnosa tada, nije ni znao za malu Bet.

 

Cerke ili Megi, na snimku...

 

Neko rece vec, staklena piramida na vrhu Tatlove zgrade, kao dzinovski devil catcher...

Link to comment

Ili Bet? "I'd run off from a bad situation when we first met..."

 

 

moguće, iako to opet možda zavisi od njihovog odnosa između 2002. i trenutka kad sa rastom počne ponovo da istražuje slučaj... bio je pajkan, verovatno je svašta video, a svakako je radio na slučaju ubijene i silovane dore lang i ono dvoje klinaca kad su ubili ledua, onaj vrisak mi više deluje kao da je video nekoga od svojih najbližih. a verovatno rast ne zna za njih dvoje, u tom momentu su se već bili udaljili i nedugo zatim razišli. ni bet nije slučajno ubačena u priču na kraju serije, ali to je i dalje osam ili deset godina u odnosu na poslednji, "sadašnji", vremenski odsečak.

Edited by Evropejac
Link to comment

Možda zato što je nezvaisnim kanalima stigao do Bet i njene veze sa Martijem? Ili zato što je Marti možda još uvek sa Bet? (Znamo da u 2012 više nije sa Megi)

 

Mislim, i ja slutim da je starija ćerka u pitanju, samo hipotetišem.

 

Inače, da malo promenim temu, jel još neko pored mene ima mali problem sa flešbekovima? Isprva smo mislili da su flešbekovi njihova priča, odnosno svedočenje. Onda smo videli da se njihovo svedočenje i ono što nam je prikazano u flešbeku razilaz. Sad sam ja u dilemi - da li su flešbekovi njihova sećanja, ili prava, najpravija stvarnost, viđena okom sveznajućeg pripovedača? Ako je ovo prvo, onda još uvek mogu da budu nepouzdani.

 

Edit: Marti je sa Bet, ne Rast

Edited by Syme
Link to comment

cini mi se da jeste marti potvrdio, ne mogu sad tacno da se setim.

 

a ne bi me zacudilo da rast zna za malu bet, ipak je marti poceo sa njom pre nego sto su se skroz razjebali njihovi odnosi.

Link to comment

Okom sveznajuceg vidjena stvarnost. Postoje delovi koji su prikazani kom nisu prisustvovali ni Marti, ni Megi ni Ras. Razgovor klinki u camcu, scena kad skidaju tiaru s drveta...

 

Osim ako u nekom trenutku u sl. dve epizode ne budu svedocenja klinki, highly unlikely...

Link to comment

Možda zato što je nezvaisnim kanalima stigao do Bet i njene veze sa Rastom? Ili zato što je Rast možda još uvek sa Bet? (Znamo da u 2012 više nije sa Megi)

 

Mislim, i ja slutim da je starija ćerka u pitanju, samo hipotetišem.

 

Inače, da malo promenim temu, jel još neko pored mene ima mali problem sa flešbekovima? Isprva smo mislili da su flešbekovi njihova priča, odnosno svedočenje. Onda smo videli da se njihovo svedočenje i ono što nam je prikazano u flešbeku razilaz. Sad sam ja u dilemi - da li su flešbekovi njihova sećanja, ili prava, najpravija stvarnost, viđena okom sveznajućeg pripovedača? Ako je ovo prvo, onda još uvek mogu da budu nepouzdani.

 

 

jesi pobrkao slucajno ili sam ja corava? bet sa martijem, ne sa rastom?

 

tajmlajn je ovakav - 2002 se rasturaju marti i megi, marti i rast.

2012. niko nije ni sa kim.

 

a sto se flesbekova tice, jedini koji ne prikazuje istinu, za koji to mozemo sigurno da tvrdimo, jeste raskusuravanje sa ludjacima u mocvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...