Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

zenske sise i dupeta su lepse od muskih.  -_-

 

 

+1

 

odgledao serijal u dva dana, odusevio se, cekam jos, voleo bih da ne menjaju glumacki dvojac™

 

nisam pratio topik ich, verovatno se pricalo puno o drugom serijalu, idem da citam :D

Link to comment

Spektakularne sise Aleksandre Dadario su loše dok se Mekonahi ne skine do pasa?

 

Da, i da bude namazan bebi uljem da se presijava, u sceni koja traje minimum tri minuta i ne dodaje ništa, ali ništa ni razvoju likova ni razvoju radnje. A ako bi ubacili i malo full frontal nudity ... 

Link to comment

Pravo da ti kažem, nisam znao ni odakle da počnem, pa sam na kraju odustao jer mislim da ne vredi. Obrni, okreni, ne vredi. Ista emocija kao sa Srbijom, moram da priznam.

Link to comment

Pravi detektiv Porfirije Petrović vodi Raskoljikova tako što mu ukazuje na krivicu metaforom o leptiru i spiralnim krugom prema unutra u centar plamena sveće u kome će uočiti svoju krivicu. Ali, Dostojevski, kao otac postmoderne, nije verovao u krivicu već ju je problematizovao i sve se izvrće ove nedelje na HBO-u, kada kontra spirala i kontra detektiv otkrivaju neočekivano lice sopstvene istrage...

 

Entelehija, transcendetalnost, jedna povest svetlosti koja možda prevlađuje...

Link to comment

Pravi detektiv Porfirije Petrović vodi Raskoljikova tako što mu ukazuje na krivicu metaforom o leptiru i spiralnim krugom prema unutra u centar plamena sveće u kome će uočiti svoju krivicu. Ali, Dostojevski, kao otac postmoderne, nije verovao u krivicu već ju je problematizovao i sve se izvrće ove nedelje na HBO-u, kada kontra spirala i kontra detektiv otkrivaju neočekivano lice sopstvene istrage...

 

Entelehija, transcendetalnost, jedna povest svetlosti koja možda prevlađuje...

stunned.jpg

Link to comment

Na koju foru Turnbullov post sa najboljim sisama u svemiru (nalazi se u Ajantovom postu ) vodi na moj post gde komentarisem sastav Slovenije na svetskom kosarkaskom prvenstvu???  :lolol: 

 

To znači da si bio zlostavljan u detinjstvu. Takođe, tri znaka pitanja navode na pomisao da si član tajnog društva koje vodi trojka. Jasno ko dan.

(I nešto sumnjam da bi Turnbull ikada mećao postove sa sisama, mislim da je on jedan od onih što misle da su sise u umetnosti loša stvar)

Link to comment

Ravanelli, u šta ti gledaš da mi je znati? U alternativni rezultat protiv CSKA iz Sofije u kome su ti poništili pet golova?

 

Na koju foru Turnbullov post sa najboljim sisama u svemiru (nalazi se u Ajantovom postu ) vodi na moj post gde komentarisem sastav Slovenije na svetskom kosarkaskom prvenstvu???  :lolol: 

 

Pogledaj vreme, izmislio sam budući post sa budućim vremenom - takozvani postpost - koji je iako formom Turnbullom sadržinski svojevrsni antiTurnbull i stavio link na neki budući još nenapisan post. Dakle, tebi je pala čast da baš tvoj post bude taj neki generisani budući. Javi se Turnbullu za nagradu...

Link to comment

Na koju foru Turnbullov post sa najboljim sisama u svemiru (nalazi se u Ajantovom postu ) vodi na moj post gde komentarisem sastav Slovenije na svetskom kosarkaskom prvenstvu???  :lolol: 

 

I Weeniev kvot sa fotkom dupenceta, vodi ka istom odredištu

dok Lrdov i malkinov, pak ne.

Nisu erotični.

 

Možda je to odgovor? ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...