Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014 - play by play


Ros

Recommended Posts

ali edberg i borg :lolol: novak gubi meč promašenim volejem a federer defanzivniji nego ikadpa gde će tako sa rafom pa ne verujem, a kao imao je edberg neke dobre ideje :isuse:nisam mislila ni u momentu da će federer dobiti ovaj meč, jer što rafa više kuka da mu nešto fali, to sve bolje igraali, očekivala sam da vidim federera ofanzivnog do maksimumajedino tako je imao nekakvu šansu

Link to comment
  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    174

  • dùda

    71

  • freakns

    62

  • tsva

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

gledam ja svaka čast cibulkovoj kako se bori u svom prvom gs finalumada, ovde sve od li zavisi, kvalitetnije je teniserka i može ovo da izgubi samo ako joj uđu bube u glavua što nije nemoguće kada je ona u pitanju

Link to comment

dobro se držala jedan set, i to je bolje nego ništaza li bi bilo tragično da je ovo izgubilaem je bolja teniserka em iskusnija u ovakvim situacijama neuporedivocibulkova nema razloga za tugovanje, nije ona ovde imala velike šanseako ovako nastavi, ko zna, otvoriće se još neka prilika

Link to comment

ko je ovaj lik što komentariše na es?nabraja najmlađe teniserke koje su osvajale gs i nigde da spomene moniku seleš :isuse:pa na ovim prostorima za moniku znaju i oni koji nisu pratili tenis, a čovek kao profi sportski komentatorbruka

Link to comment
ko je ovaj lik što komentariše na es?nabraja najmlađe teniserke koje su osvajale gs i nigde da spomene moniku seleš :isuse:pa na ovim prostorima za moniku znaju i oni koji nisu pratili tenis, a čovek kao profi sportski komentatorbruka
:lolol: ma lupetao je kao za nadnicu, kao Domi je prva iz Slovačke u GS finalima, pa spomene Mečira, al kao tad je bio Čehoslovak, a završi sa Hingis koja je rodjena u Košicama, ali je to tad bilo u Čehoslovačkoj. Kao to je bio problem, ne što je žena nastupala za Švajcarsku devedesetih
Link to comment
Znajući nju, verovatno će da opet odvali nešto duhovito u govoru.
ja navijam za nju baš zato što je tako živopisan lika moj muž je obožava i to zato što se istresa na svog muža tokom meča :lolol:
Link to comment

Li Na je super lik, šteta što ne zna engleski malo bolje.Ovaj turnir sam ispratio ovlaš, ali djeluje mi kao kvalitativno najlošiji u dugom nizu godina, u obje konkurencije.

Link to comment
ja navijam za nju baš zato što je tako živopisan lika moj muž je obožava i to zato što se istresa na svog muža tokom meča :lolol:
To :)Morala je pretprošle godine da uzme Karlosa, da je muž manje nervira.Ženski turnir manje-više bio standardan u smislu nekonzistentnosti, samo faktor Serena nedostaje.Meni je, osim Anine pobede, najveće iznenadjenje Radvanska. Žestok raspad posle čišćenja Vike, kako god da je Domi odigrala, a nisam gledao meč.Kod muških, većina iz vrha izgleda nije došla maksimalno spremna, osim Švajcaraca, tako da smo dobili šta smo dobili. Edited by Garnirung
Link to comment
Znajući nju, verovatno će da opet odvali nešto duhovito u govoru.
:lolol:
"Max, agent, make me rich, thank you!"
"Thanks a lot, you're a nice guy. Also you're so lucky you found me." Li Na about her husband.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...