Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014 - play by play


Ros

Recommended Posts

Ima li Murray kondicije za set bez tie-breaka, dosta je lako Federer osvojio treci gem.Vidim da je Eurosport ostavio da ide prenos bez njihovih tj. nasih komentatora, hvala im na tome, ovaj mec ne zasluzje Banjca.

Link to comment
  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    174

  • dùda

    71

  • freakns

    62

  • tsva

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne volim Mareja!!Nije teniskih kvaliteta kao Nadal,Federer,Novak,pa i Delpo,nekada mi nije jasno kako osvoji ona dva GS-a,a dizu ga u nebesa.Igra za mene dosadan tenis,najvise se brani.

Link to comment

realno, razbio ga je Federer. 17 break sansi i 40% poena na servis Murraya, a Murray samo 2 break sanse... videlo se da britanac nije sav svoj jos protiv Lopeza. jbg, povreda je ostavila traga, bice on na max tek negde na Wimbledoneu, osim ako nekako ne pocne da razbija na sljaci...Nadal 99% osvaja. Federer i Wawa nemaju igru za njega, a Berdychu ce biti draze da uzme Nadal nego on sam

Link to comment

Federer mi je oduvek bio simpatičan, a da navijam za njega sam definitivno prelomio posle vimbldonske pobede nad Samprasom. Bilo je naravno i par izuzetaka (Đoković u mladosti i naravno Tipsarević u Melburnu).Nisam siguran da je veliki autsajder protiv Rafe, iako autsajder svakao jeste.

Link to comment

Komentator sa Eurosporta (na srpskom) proglasi Federera za favorita u polufinalu (u najboljoj formi, zulj na Nadalovoj ruci), ali na kraju ipak zakljuci da ne bilo iznenadjenje ni da Nadal prodje u finale. :D

Link to comment

a zamislite kakva bi to bila nezaboravna uspomena za rodzerove cerkice da im taja osvoji pehar na tako vaznom turniru i da to one gledaju uzivo. :wub:therefore, go roger!!!

Link to comment

ne znam šta da kažem na ovaj ao, antiklimaks definitivnofedereru ne želim ovaj gs, neka ćerkice gledaju snimke, ima ih dostanadalu pogotovoberdih mi je iritantan, dakle, volela bih da vidim vavu sa peharomkada bi isti stav imao kao i kada igra sa novakom, ladno bi mogao preko nadalaovako, pa još i prvo gs finale, ma nema šansepre bi berdih dobio u takvom potencijalnom meču nego vava

Link to comment

Uopste nisam ubedjen da je Fed bez sansi protiv Nadala. Fed igra odlicno na ovom AO, Nadal sasvim prosecno zasad.Muceni Makica u AO final 2011 modu.

Edited by Yoda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...