Jump to content
IGNORED

SHAMELESS


Lrd

Recommended Posts

ja bi, svakako.

 

Da, svakako, uprkos svemu. Evo, Razz je vivisekcira etički, ali čak i kad se uzme u obzir da je sve to tačno - ne može joj se odoleti. A to što nervira samo doprinosi hejtodnosu.

 

Ali jedan od apsolutnih hitova sezone mi je RapeWalker... On mi je isto heroj & majstor.

 

Meni je on definitivno i nepovratno prirastao za srce u prošloj sezoni kada je pljačkao Mikija, ali sad se razgoropadio i postao car univerzuma.

I profesorka i Bjanka, pa i Semi, ma kraljevski likovi sve.

Link to comment
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    17

  • Lrd

    17

  • Razzmatazz

    11

  • MilenaS

    7

Top Posters In This Topic

Ma ne gledam to sa Fionom etički, uopšte ne naginjem na to da mora da ostane sa Gasom, neka bude sa kim god hoće. Neka i skakuće sa jednog na drugog ukoliko joj tako odgovara kao kres varijanta, one night stand, provod i tako to - sve je to za ljude. Nego što joj je danas jedan tip ceo svet, prekosutra drugi. Ispada da se emocionalno neznamkako duboko vezala, a onda ispadne da je plitko i kratkotrajno ko Frenkovo osiguranje. To je taj njen defekt (pored standardnog Galager nagona za samouništenje), tu ju je dobro pročitao Šon. Mene to nervira i odbija, praktično anulira to što je primamljiva na drugim poljima.

 

Nedostaje mi Šila, ona je isto bila kul lik. Kad se samo setim kako je navukla onog dugokosog zeta na kinki igre (i šta je sve Frenk pretrpeo da bi se udomio  :D )..

 

Sa druge strane, kad god vidim Moniku, ode mi pritisak u k. Ova glumica koja je tumači je fenomenalno uspela da obezbedi boost sistole i dijastole.

Link to comment

Nije da je osuđuješ, ali kako to da toliko nema kontrolu nad svojim emocijama da voli više muškaraca™ u isto vreme, pa ne zna ni sama šta će. Jes' malo ne zna di udara i podložna je manipulaciji, ali realno - ko bi?

tumblr_la3gq5nyIn1qdugd7o1_r1_400.jpg

Link to comment

Mislim da ona nije sposobna da voli. Ne zna šta je to, isprobava, traži, misli da je našla, ali šipak. Čak se i sama pita oko toga. Nikad ona nije volela više muškaraca istovremeno, nego onog koji joj pred očima ili je makar geografski bio najbliži u tom trenutku.

 

 

 

200px-Sigmund_Freud_LIFE.jpg

Edited by Razzmatazz
Link to comment

pa klinka je jebiga

 

E, bravo, to je to. Ali, ne reče - bi li?

 

:P

 

anneweb_2310795b.jpg

 

nateracete me da odgledam ponovo  <_<

 

Da citiram čika Stoleta, da se maneš te UK verzije. Ne da nije ista liga, nego nije isti univerzum.

Link to comment

Da citiram čika Stoleta, da se maneš te UK verzije. Ne da nije ista liga, nego nije isti univerzum.

 

to se slazem 

 

Ne sumnjam ja da je ta US verzija dobra serija, ali moras da razumes da za mene Shameless koji se ne odigrava u Stretfordu, a sniman u West Gortonu i u kome se Frank ne izgovara sa tvrdim "R" prosto nije Shameless  -_-

Edited by MancMellow
Link to comment

to se slazem 

 

Ne sumnjam ja da je ta US verzija dobra serija, ali moras da razumes da za mene Shameless koji se ne odigrava u Stretfordu, a sniman u West Gortonu i u kome se Frank ne izgovara sa tvrdim "R" prosto nije Shameless  -_-

 

Mani se, mani se.

 

Dosadni su likovi u UK, isprazni, nemaju harizmu i karakter, ne liče ni na šta. A čak i kad je ista priča, u UK imaš osećaj da se ništa ne pomera. Ne znam, probaj US, razlika je ne ogromna, nego neopisiva.

Link to comment
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...