Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

izgleda su se space-ovi dobro primili međ domaćim političarima, bio boško, đuka, tadi, evo sad vidim i dritan uzeo da učestvujem

 

možda je to put za probijanje medijskog mraka

  • +1 1
Link to comment

to definitivno jeste neshto novo. novo za nas, a bogami i za njih, videcemo gde sve moze da ode. plus shto ne mogu da kontrolishu, a loze se. shto se mene tiche, mi lajki.

narod uzeo da shuruje rolf.gif

a kafana takva da kad udje ko ti se ne svidja, uzmesh pa ga izbacish. i cao, zali se upravi vodovoda. tolko jednostavno, porazno jednostavno s_p.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, fusion_ said:

Ne pratim baš posebno lik i delo tog bore konja ali vidim u komentarima na ovaj tvit da i nije baš omiljena ličnost na tviteru :D

ja sam sa njim jedan put imao neku komunikaciju, ako se sećam na temu srebrenice ili nešto slično

samo sam mu napisao “zaigrao ti brk” i debil me blokirao

 

s obzirom da sam ja u pitanju, pametnom d. 
 

:fantom:

Link to comment
6 minutes ago, ultra plasticni said:

Brate Leila do pre mesec dana nije cula za Gecu Kona gde nju nadje kad ne bi mogla da prodje ni kvalifikacije za mitropa kup

Nju zbog dinamike, jbt, bitno samo da bude protiv obojice, da se ne uskurcobecaju....

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Malo se preteruje sa Borom Konjem, klasika, u maniru PPP.

Garantujem da se prosečan PPP forumaš a tu ubrajam i forumaše sa poslednje 2 strane slažu sa 96% (bukvalno toliko) stavova Bore Konja. 

Problem je nastao što on misli da treba dati Đuki bizonu priliku da priča, a gomila ljudi misli da je to idiotizam i da nema potrebe niti bilo šta dobro od toga može da se izrodi (sa čime se slažem). Pre toga, nastao je problem kada je pričao nešto o Mariniki i SSP i kada je rekao u fazonu "neka neka, imam ja svašta i o vama, ali o tome ću pred izbore". To je bilo u spejsu kada se popičkao sa Borkom Stefanovićem (gde mislim da je 100% bio u pravu, Konj Bora, ne Borko) pa su krenule priče trojanac i slično, kao i za bukvalno svakoga ko je pričao na tim spejsovima, pa uradio nešto što se većini ne sviđa, odmah je izdajnik, trojanac i blablabla...

Tako da, samo objektivno.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...