Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Čovek kada ima porodicu drugačije razmišlja. Neke granice koje je povukao kao klinac, sada polako napušta, ili diže prag tolerancije ... Ne treba osuđivati Gocka ili Živanu Šaponju, jer lako je dati otkaz, ali gde otići u njhovim godinama? Tu se, recimo, ne slažem sa Ivanom Ivanovićem, koji jeste rizikovao kada je napuštao Prvu, ali je ipak stvorio brend, profitabilni brend, on je simbol tog brenda, i računao je na to da će ga neko potražiti čim ode sa televizije ... Zato ne može da osuđuje one što su ostali na Prvoj, jer oni nemaju brend iza sebe. Budimo realni, oni nemaju ime koje će neko želeti da angažuje ...    

Edited by stoka
Link to comment

Pa nije da je uklesano u kamenu da moraju da docekaju starost kao spikeri. 

Najveci broj ljudi koje znam ne rade kao spikeri i prezivljavaju, ne umiru od gladi, traju uzdignuta cela.

Link to comment
6 hours ago, stoka said:

Čovek kada ima porodicu drugačije razmišlja. Neke granice koje je povukao kao klinac, sada polako napušta, ili diže prag tolerancije ... Ne treba osuđivati Gocka ili Živanu Šaponju, jer lako je dati otkaz, ali gde otići u njhovim godinama? Tu se, recimo, ne slažem sa Ivanom Ivanovićem, koji jeste rizikovao kada je napuštao Prvu, ali je ipak stvorio brend, profitabilni brend, on je simbol tog brenda, i računao je na to da će ga neko potražiti čim ode sa televizije ... Zato ne može da osuđuje one što su ostali na Prvoj, jer oni nemaju brend iza sebe. Budimo realni, oni nemaju ime koje će neko želeti da angažuje ...    

 

6 hours ago, SNARC said:

Pa nije da je uklesano u kamenu da moraju da docekaju starost kao spikeri. 

Najveci broj ljudi koje znam ne rade kao spikeri i prezivljavaju, ne umiru od gladi, traju uzdignuta cela.

Realno ste obojica u pravu...

Link to comment
33 minutes ago, Host said:

^Zacudjujuce je digitalno nepismen za nekoga ko se time bavi. Sajt je registrovan na fizicko lice i hostovan na serveru ISPa (socijalna varijanta), a ime sajta je jedino sto ga povezuje sa americkim brabonjkom. Ovo su radikali 1/1. 

 

+1

 

zna se i identitet lika koji to vodi (thread u tvitu)

 

 

Edited by copkillah
Link to comment
Quote

Савет Регулаторног тела за електронске медије (РЕМ) донео је одлуку да поднесе пријаву инспекцији против кабловског оператора СББ зато што и након упозорења, није вратио распоред канала у пређашње стање.

 

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

posle moze i protiv gradjana koji koriste njihove usluge.

sent from bubamoto
 

da. ili samo protiv onih koji sami raspodese logičku numeraciju kanala :lol:

Link to comment
1 hour ago, Delija67 said:

kod mene rts na broju 120 i to funkcionise besprekorno

čekaju te bukagije!

pa ne može da radi ko šta oće

Link to comment

:lolol:

 

dobar predlog, da krenu po kucama da kontrolisu logicku numeraciju. dolaze mi sad ovi iz telekoma da poprave net, nemoj da me drukaju. koja je tacno logicka numeracija?

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ako napravis svoju listu daju.. meni je veci problem sto ne mogu da stavim parental lock na ceo kanal vec samo na emisije koje pripadaju odredjenoj kategoriji (mada se i to prevazilazi pravljenjem liste kanala)..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...