Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Kariću neko rekao da se povuče, ili nije bio spreman na dovoljno kompromisa i kontrausluga. RTL mi u toj priči preko porednika nikako nije jasan.

 

jbni stb:frust:

 

Mada, značaj nacionalne frekvencije je dosta manji nego pre par godina.

Edited by mraki
Link to comment

Trenutno igrokaz na novosadskoj, zubati slepljeni fekalni otpadak u ničim izazvanom i nikako nameštenom dijalogu sa voditeljkom i publikom. Ne mogu nikome zlo da mislim, ali ko ovo guta i živi ko pacov, i treba da živi ko pacov.

Link to comment

Večeras na Areni išla utakmica Osijek - Diname. Tokom meča na teren pala magla, koja je bila sve gušća ... Kada igrači uđu u 16, ona glavna kamera sa tribine više nije prepoznavala igrače ...

 

U finišu meča kreće kontra Dinama, igrač sa centra terena sam trči ka golu ...

 

I onda nešto zbog čega i pišemo ovaj komentar - režiser prenosa sjajno oseća igru i pravi fantastičan potez. Protivno svim udžbeničkim pravilima, on sa glavne kamere pravi munjevit rez na kadar sniman kamerom iza gola Osijeka. Na taj način, široki auditorijum ispred TV- ekrana uspeva da u realnom vremenu isprati pogodak, što ne bi bio slučaj da je režiser nastavio da prati akciju glavnom kamerom ...  

 

BRAVO!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...