Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nada Macura postaće deo Prve televizije i od ponedeljka će se uključivati u "Jutarnji program" sa Jovanom i Srđanom

Nada je dala otkaz u Hitnoj pomoći i na poziv čelnika ove televizije, postala je deo njihovog jata.

- Jeste, istina je to. Radiću isto ovo što sam radila na RTS-u. Biću TV lice "Prve" i prešla sam na njihovu televiziju. Već sutra ćemo imati uključenje, a od ponedeljka počinjem zvanično da radim. Biću reporterka - kaže Nada.

 

:Hail:

 

 

Link to comment
Just now, Apollo Creed said:

Nada Macura postaće deo Prve televizije i od ponedeljka će se uključivati u "Jutarnji program" sa Jovanom i Srđanom

Nada je dala otkaz u Hitnoj pomoći i na poziv čelnika ove televizije, postala je deo njihovog jata.

- Jeste, istina je to. Radiću isto ovo što sam radila na RTS-u. Biću TV lice "Prve" i prešla sam na njihovu televiziju. Već sutra ćemo imati uključenje, a od ponedeljka počinjem zvanično da radim. Biću reporterka - kaže Nada.

 

:Hail:

 

 

Nesto mi je u secanju da je ona davno ispunila uslove za penziju, ali joj se osladila popularnost pa nije htela da ode. Tako da tesko da je upitanju otkaz

Link to comment

Ako neke želi da odvoji minut i pomogne Radio Aparatu, evo kako to može da uradi...
Erste Banka i ove godine ima konkurs Superste i glasanje za projekte je u toku. Pozivam vas da podržite RadioAparat Superste i tako pomognete da nova sezona RadioAparata može da se izvede kao što su i zamislili. 
Od vas se očekuje da kliknete na link dole, da se ulogujete preko fejsbuka, tvitera ili gugla i kliknite na PODRŽI PROJEKAT. Hvala unapred 1f642.png

https://www.superste.net/project/nova-sezona-radioaparata/

Link to comment
On 5.6.2018. at 18:25, kud u maglu Simoviću said:

united group kupio direct mediju

Ima ovde jedan dobar članak.

Kako da tumačim ovo, da Djilas i dalje stoji iza DM, ili ipak ljudi bliski AV?

Evo, javio se i ministar policije. :frust:

 

Edited by mraki
Link to comment
3 hours ago, mraki said:

 

Kako da tumačim ovo

samo kao šolakovo širenje biznisa

politička agenda mu nije bila upitna

 

 

nema on nikakva posla sa av-om

tj vrlo bih se iznenadio da ih bude

Link to comment

Ma za Šolaka mi je jasno, zanimalo me ko je zapravo bio vlasnik DM pre ove transakcije? I dalje Djilas, samo dobro sakriven iza ofšor kompanija, ili ipak neko drugi?

Svakako ne deluje da je taj Bugarin...

Edited by mraki
Link to comment

Tekst je glup samo iz jednog razloga... Ako Đilas stvarno ima Direkt Mediju i može da kontroliše 50% oglasnog prostora u srbiji, zašto bi to prodavao Šolaku?

 

 

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

možda hoće da izađe iz tog posla

PA zar mu nije laše da ruši Vučića, ako ima kontrolu nad medijskim prostorom?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...