Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

15 hours ago, Ajant23 said:

Piše ispod da je tome izvor Bisnode d.o.o. 2016. Da li sam dobro shvatio da su to podaci stari godinu dana i koji se odnose za period pretprošle godine?

 

Vidim da i Rijeka danas prenosi taj mediadaily i valjda hvali RTL i Novu TV kao valjda najbolje po odnosu prihoda i broja zaposlenih...

 

Otkud znam, to je valjda bitno onima koji se time poslovno bave, ovako mi deluje pomalo kao guranje nosa u tuđa posla. Pritom mi nije baš i najjasnija ta eksluziva i još traže logovanje, a podaci od pre dve godine...

 

Mislim, podaci su im iz perioda kada je Agrokor valjda bio jedna od jačih kompanija u regionu...

Portal Media daily je namjenjen prije svega svima koji rade u medijima. Objavljeni podaci su iz 2016 godine a nove podatke za 2017 godinu objaviti ćemo čim budu dostupni, vjerujem za mjesec dana.

Link to comment

u svim etabliranim privatnim medijima u srbiji radi ~3600 duša

 

na rts-u radi ~3000

 

a na rtv-u ... ~1250 :lol:

 

pri cemu je prihod rtv-a oko pet puta manji od rts-ovog

 

 

Link to comment

Ai. Kako su brzo reagovali ovi sa sajta. Ne znam kako je kod drugih, ali ja ne mogu sad da vidim onu listu.

Sad ne znam da li je Informer ili Insajder oko petnaestog mesta. Jer ako je Insajder, onda je to, bar meni, iznenađujuće. Ja mislio da su oni golje.

Link to comment
2 hours ago, Malkmus said:

Ai. Kako su brzo reagovali ovi sa sajta. Ne znam kako je kod drugih, ali ja ne mogu sad da vidim onu listu.

Sad ne znam da li je Informer ili Insajder oko petnaestog mesta. Jer ako je Insajder, onda je to, bar meni, iznenađujuće. Ja mislio da su oni golje.

Mislim da se ti što izdaju Informer zapravo zovu Insajder tim. Planirali su i novine da nazovu Insajder pa su im Brankica i ekipa zabranili.

Edited by mraki
Link to comment
2 hours ago, Malkmus said:

Ai. Kako su brzo reagovali ovi sa sajta. Ne znam kako je kod drugih, ali ja ne mogu sad da vidim onu listu.

Sad ne znam da li je Informer ili Insajder oko petnaestog mesta. Jer ako je Insajder, onda je to, bar meni, iznenađujuće. Ja mislio da su oni golje.

Insajder je 10.

 

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Mislim da se ti što izdaju Informer zapravo zovu Insajder tim. Planirali su i novine da nazovu Insajder pa su im Brankica i ekipa zabranili.

Tako je

Link to comment
Just now, aram said:

Ajd dok si još tu, a mrzi me da tražim, pošto ti je to za fizička, a pošto za pravna lica?

40 Eura godišnje za fizičke, 80 Eura godišnje za pravne

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...