Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Potrešće se sigurno. Oni jesu strani plaćenici, pošto ih, logično, plaćaju stranci, tj. BBC.

 

Nikad mi nije bila jasna ta etiketa 'strani plaćenici', glupi narod.

Link to comment

Strani plaćenici, domaći izdajnici, snage mraka i bezumlja...

Strani plaćenik je ovde više nešto kao zanimanje. Funkcija. Ako te stranac plaća ti onda sigurno radiš protiv onoga za šta vlast tvrdi da je interes države. E sad, ne znam da li je neko pokušao radnicima u Juri ili u ex-Zastavi (kako god se zove danas) da objasni da su i oni strani plaćenici?

Link to comment

Komentari čitalaca su nešto najgluplje što je internet iznjedrio, napravi blog, kači na FB (ako si zanimljiv zapratiću te), otvori nalog na tviteru, forumaši... Hoću da pročitam vijest, kolumnu, intervju tog i tog autora i gosta, jebe mi se šta misli neki Stojko filozof ispred dragstora o tome, samo me iznerviraju loša tumačenja i donosioci istine i svjetskih teorija zavjere, botove i generičke komentare tek da ne pominjem. 

Link to comment

Ja sam bio prilično nesrećan kad su onomad bili ukinuli servis na srpskom. N1 mi nikad nije bio dobra zamena. Tendencioni su, to što navlače na stranu koju ja preferiram mi nije naročita uteha. Od medijskog servisa očekujem ono čemu bi trebalo da služi: da prenosi vesti, uz tačne i nepristrasne komentare elementarno pismenih novinara. Stari BBC na srpskom je bio takav, nadam se da će i ovaj novi to slediti.

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

Ne postoji mogućnost komentara na vesti.

:hail:

 

N1 da uči.

 

 Pametno, a ne da im botovi preplave sekciju za komentare, ko po običaju.

Link to comment
Ja sam bio prilično nesrećan kad su onomad bili ukinuli servis na srpskom. N1 mi nikad nije bio dobra zamena. Tendencioni su, to što navlače na stranu koju ja preferiram mi nije naročita uteha. Od medijskog servisa očekujem ono čemu bi trebalo da služi: da prenosi vesti, uz tačne i nepristrasne komentare elementarno pismenih novinara. Stari BBC na srpskom je bio takav, nadam se da će i ovaj novi to slediti.

Svaki od tih "servisa" ima agendu, samo je pitanje kako se ponašaju ako se ta agenda sudari sa profesijom..
Svakako znaju da rade posao pa videćemo...
Link to comment

Jasno je da imaju agendu, ali BBC agenda mi je oduvek bila najmanje nepodnošljiva, ipak nisu, šta ja znam Sputnjik, ili slični da vređaju elementarnu inteligenciju.

Link to comment

Ma jeste, autentična je, očigledno je to mantra koju će Vučić pokušati da proda.

 

Btw. na istoj naslovnoj je i Vučićeva "nismo im dozvolili da zauzmu sever Kosova", ne znam samo kako smo to izveli ako uzmemo zdravo za gotovo jučerašnje događaje. 

Link to comment
Quote

Glavni i odgovorni urednik Kompanije “Novosti“ Milorad Vučelić dobio je nagradu “Kapetan Miša Anastasijević“ za životno delo u oblasti informisanja.

 

Link to comment
On 28.3.2018. at 12:22 AM, Anonymous said:

Jasno je da imaju agendu, ali BBC agenda mi je oduvek bila najmanje nepodnošljiva, ipak nisu, šta ja znam Sputnjik, ili slični da vređaju elementarnu inteligenciju.

+1000

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...