Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

On 3/17/2018 at 4:43 AM, katamaran said:

U cemu je fora sa medijskom promocijom starleta?

 

https://www.espreso.rs/showbiz/zvezde/234155/objavila-eksplicitan-snimak-soraja-u-vreloj-akciji-ostavila-javnost-bez-daha-video-18

 

Menadzer plati da se objavi clanak da bi doticna digla cenu? Ne verujem da je fora u skuplajnju klikova.

Taj što plaća se u kulturnom svetu ne zove menadžer, već ima neko drugo ime...

Link to comment

Ja sam suvise fini da neke stvari nazovem pravim imenom. Al razumemo se.

 

nevezano za konkretnu starletu

 

Nemam nista protiv kurvi. Posten posao sto se mene tice. Starlete smaraju jer pokusavaju da glume nesto drugo a u sustini men se cini da im se osnova biznisa svodi na zna se vec sta.

 

Kad cujem starleta il jos gore klaberka pozelenim.

Link to comment

Moj omiljeni momenat sa starletama/klaberkama je bio kad je Stanija odradila neki navodni photoshoot u Njujorku a ono bilo ocigledno da je slikano pored Save na bici stazi. Posebno nenormalan momenat sto ju je burazer fotkao u seksi pozama.

Link to comment

Ja još pamtim jednu striptizetu na nekom moto skupu ali ne zato što je bila gola ( :ohmy: a jeste bila lepa i zgodna) nego što je nastupila dok sam ja još pakovao bubnjeve nesvestan njenog nastupa pa su me ostali iz benda mesecima zajebavali.

Ali nju pamtim po jednom pokretu ruke. Stojimo svi na pola metra od nje  znojave jer je energično igrala. Ja  tražim način da sidjem sa bine ali je gledam jer je lepa. A neki je slikaju i krevelje se. I onda je prišao neki lokalni lik, baja, i krenuo da je slika a ona je savršeno odmerenim pokretom leve ruke skrenula njegovu ruku govoreći mu, tim pokretom, da on (barem tada) ne može da je slika. To je bila najerotičnija stvar koju je te večeri uradila.

Sjajno. Nadam se da je imala uspešnu karijeru.

 

 

P:S: To je bilo  na moto skupu u Velikoj Plani ili u  Čačku ili, možda, u Vršcu.

Link to comment
Quote

Deo smo evropske porodice Svetske službe i blisko ćemo sarađivati sa kolegama iz Rusije, Ukrajine i Azerbejdžana, kao i svim drugim redakcijama BBC-ja.

 

Jao, kakva bljuvotina od rečenice... Dno dna. A, pritom je smešno da to te mere nemam nikakav animozitet prema tom mediju obzirom da lično gotovo za svaku vest iz sveta prvo gledam upravo BBC, ukoliko čitam na engleskom...

 

 

Link to comment
12 minutes ago, Anonymous said:

Ne postoji mogućnost komentara na vesti.

:hail:

 

N1 da uči.

 

 

I ovde puste samo na neke vesti [HYS - have your say], i vrlo brzo i  to ode u haos.

Link to comment

Have your say je super: ko voli da čita gluposti i to na planetarnom nivou eto mu. Ali ne moram baš na svaku vest da čitam budalaštine, a đavo mi ne da mira pa pogledam.

 

Mada je HYs kad je umro Džo Stramer bio vrhunski, dan danas to pamtim, bilo dosta naših.

Edited by Anonymous
Link to comment
18 minutes ago, Anonymous said:

Ne postoji mogućnost komentara na vesti.

 

Da li će odmah ili sad da im nalepe etiketu stranih plaćenika? Njihove gazde ne dozvoljavaju da se čuje glas naroda, a glas naroda u komentarima ispid vesti je jedina i prava istina i svaka čast Vučiću, za samo 6 meseci je uspeo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...