Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ja mislio da njen dečko nema vremena za restorane, priča se da mu protestantska etika nalaže da radi 25 sati dnevno...

stigne taj do sakure na živu ribu. čuo je da to jedu japanci pa su tako marljivi

 

novosti strike again. dovoljno je bilo pročitati antrfile i izjavu pokojnikove supruge da se čovek izriga

pas vam mater

:mad:

Link to comment

To, i dok se janpi teturao kući ne znajući šta da kaže babi iz daljine je kroz kišu i šoferku snimio nailazak Prelepe Užičanke čija lepota ide i nastupa minimum 20 sekundi ispred nje same. Tu je odlučio da mu je najbolja opcija da joj se baci pod auto jer će tako sebi prekratiti muke a baba posle može da se namiri od čedne užičke lepote. Eto kakve su sudbine uspešnih i lepih, nije to sve med i mleko kao što javnost misli, treba staviti tu krstaču na leđa.

Link to comment

glupi ljudi misle da su lepe žene nešto extra pa ih pijedestalizuju i zbog toga ove obično izrastu u najgoru stoku koju možete da zamislite

 

zbog toga ih treba i tretirati kao stoku a posledica je da ćete biti obožavani true story :fantom:

 

ps

sad vidim da se u intervjuu istekla i druga vrsta žena poznata i kao zle babe :yucky:

 

Posle razgovora sa Petrom Cvijić, prvog od kada traje njena borba u dokazivanju da nije kriva za smrt Slobodana Bajića, "Novosti" su se uputile do njegove udovice, Vasiljke Bajić.

- Ne mirim se sa presudom - kazala nam je Vasiljka. - Ali Petra za mene nije kriva, sud je kriv.

Pitali smo je da li je ikada Petra bila kod nje.

- Jeste, jednom je dolazila, donela mi ikonu. Ne jednu, dve... Vino i kafu - odgovorila je.

* Zar nije bilo fer da to kažete novinarima, kada ste je već optuživali da vam se čak nije ni izvinila?

- Što da odgovorim, nisu me ni pitali za to? A što ću da govorim, kad se nismo nagodile. Ja sam joj rekla: 'Ajde Petra da se nagodimo. Da daš neki dinar, pa da ovo prekinemo. Rekla je: "Bako, ja nemam para..." Ti nemaš? Pa, ko onda ima, ako ti nemaš, kad imaš debela leđa koja te podupiru.

* Pa, koliko ste joj tražili?

- Toliko... za duševni bol, za pretrpljeni strah. Mada to mog Slobodana ne može da vrati, ali da dadne, barem neki dinar...

 

Edited by Hella
Link to comment

Sećam se kada sam na jednom kolegijumu, neposredno nakon tragedije, slušao urednika društva, preispoljnog ljigavca koga je policija pred kolegama izvlačila iz jedne druge redakcije (iste ove koja je objavila ovaj intervju) pod optužbom da je nameštao fudbalske mečeve, kako pokušava da spinuje događaj rečima "Treba ovo da prikažemo kao tužnu igru sudbine koja je uništila živote dvoje ljudi"...

 

Tada je preglasan, ostali nisu našli interes u tome da slede taj pravac razmišljanja, ali ima trenutaka kada na faci čoveka vidiš da je kupljen za 500 evra, ili samo običnom usputnom konstatacijom o tome kako slabiji prolaze u susretu sa jakima.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Malo vuče na modus operandi navodnog joj švalera - uvijek prikaži sebe kao žrtvu. Možda ju je on tako sovjetovao. Master spinner.

Edited by James Marshall
Link to comment

Čuj malo vuče. Pojedine pasuse kao da on izgovara.

Jezivo je ovo.

 

Možda se pere biografija pred svadbu.

 

On je oženio nesrećnu, osramoćenu mučenicu.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

A čemu sad ovo ? izvukla si se, pusti sada to i nemoj da guraš prst u oko

Ne treba lomiti preko kolena

Neka sud presudi a ne javnost

Uspeh se ne prasta

Triput meri jednom seci

Ko nije gresan neka prvi baci kamen na dedu

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...