Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Povraća mi se od ovog...ne znam ni ja šta je.

 

Nego, opleo po Žarkoviću i Kovačevićki, a Diklića je preskočio. :(

 

ovo treba u spojler, sve sa upozorenjem da nije za svakoga. da čovek zamrzi jezik što omogućava ovakvim spodobama da kažu šta misle.

 

E, bravo. S tim što ja mislim da on ne misli ništa osim kako da ostane uz vlast na najbolji način. I da mrzi pedere i Hrvate.

Edited by Lrd
Link to comment

to je premijerov bračni partner dragan ević ne žderi se malkine 

 

inače mene od celog članka najviše zanimaju društveno političke promene u krevetu olje kovačević  :fantom: 

Link to comment

Čekaj bre, pa zar nije Vučko pred prošle, tj. pretprošle izbore pričao kako će glasati za Tadića? Sećam se da sam to pročitao u nekoj njegovoj kolumni.

Link to comment

Čekaj bre, pa zar nije Vučko pred prošle, tj. pretprošle izbore pričao kako će glasati za Tadića? Sećam se da sam to pročitao u nekoj njegovoj kolumni.

naravno, tad je radio za njega

Link to comment

:lolol:

 

Pa nije to bilo pre hiljadu godina, što mu se na dnevnom nivou ne nabijaju na nos te kolumne što je tada pisao, uz povik "DOSTA ZLOOOOOČINAAAAAA!"

Link to comment

Čekaj bre, pa zar nije Vučko pred prošle, tj. pretprošle izbore pričao kako će glasati za Tadića? Sećam se da sam to pročitao u nekoj njegovoj kolumni.

2008. je imao onaj text "Bugarska politika", otprilike kada je postalo jasno da SPS ide sa Tadićem, a sve u vezi sa prihvatanjem realnosti da koštuničina politika durenja nema poentu. 

 

Čovek svako malo menja stranu. Uvek sa pobednikom. Najjače nezavisne novine! Sve prvi saznaju!

Link to comment

2008. je imao onaj text "Bugarska politika", otprilike kada je postalo jasno da SPS ide sa Tadićem, a sve u vezi sa prihvatanjem realnosti da koštuničina politika durenja nema poentu. 

 

Čovek svako malo menja stranu. Uvek sa pobednikom. Najjače nezavisne novine! Sve prvi saznaju!

 

Pa ne i to što koristi Miškovića kao etiketu kojom se u startu diskvalifikuje onaj kome je nalepi, a godinama, ali godinama je živeo od istog tog Miškovića i to jako dobro.

Link to comment

Tog kišovitog prolećnog 14. maja 2014. godine, u drugoj deceniji 21. veka, na srpskom medijskom nebu osvanula je priča o "sekti Crna ruža"...

 

Osećam ovaj poriv:

 

maxresdefault.jpg

Link to comment

Ja nisam mogao da verujem kad sam video to o Crnoj ruži. Jbt, ako već izmišljate, pa izmislite nešto novo, nemojte da prepisujete Politiku ekspres od pre 20 godina.

Link to comment

Pre 30 godina skoro. Ali, nije poenta u tome, nije da oni išta izmišljaju ili smišljaju ili spinuju, kako to rade praaavi žuti novinari, već bez mozga prepisuju jedan od drugog. Svi od reda imaju copy/paste okvir:

 

Pripadnici sekte „Crna ruža” neretko piju ljudsku i životinjsku krv. Kada „kocka” izabere osobu koja mora sebi da oduzme život, sekta im šalje pismo na kojoj je nacrtana crna ruža i napisan datum samoubistva.

 

Link to comment

to pravilo se u tabloidima zove "treci dan - sekta". mora da se vrti prica, a treceg dana ponestane inspiracije

Link to comment

to pravilo se u tabloidima zove "treci dan - sekta". mora da se vrti prica, a treceg dana ponestane inspiracije

 

 

Smejem se, a plakao bih.

 

 

Pripadnici sekte „Crna ruža” neretko piju ljudsku i životinjsku krv. Kada „kocka” izabere osobu koja mora sebi da oduzme život, sekta im šalje pismo na kojoj je nacrtana crna ruža i napisan datum samoubistva.

 

 

:frust:

Link to comment

To povodom ove devojke što se ubila na Filološkom? :unsure:

 

Nikad nisam čuo za tu sektu, zvuči kao iz nekog očajno lošeg fantasy romana...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...