Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

:DKada ja, recimo, odem na sajt filipsa za moj tv, tamo ima sofware sekcija gde mogu da skinem novi firmver, nov unutrašnji softver televizoraevo vidihttp://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=en&scy=si&ctn=32PFL3606H/58i kaže da novi, 2.24 radi sledeće

TPM61E_2.24 (Date published: 2012-09-12)• TV does not response to the remote control when youswitch to France 24 or Balkan TVchannels via Teledünya digital service provider. (Only applicable to country, Turkey)• Picture freezes and TV does not response to the remote control when you switch to Mezzochannel. (Only applicable to country, Serbia)• TV has no video after startup when you connected a set-top box (STB) through HDMI. (Onlyapplicable to country, France)• YouSee channel allocation. (Only applicable to country, Denmark)• Changed the default [Visual impaired] option from on to off.
Inače televizor mi izbacuje da uradim update kanala pošto je on, skenirajući dok je bio isključen, pronašao još nešto. Šašavi su ti novi televizori, čak i kada nisu smart.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ne mogu nesto da se snadjem sa LG televizoromhttp://www.dodaj.rs/...l90w/tvmeni.jpg(necu da je hotlinkujem jer je velika slika)Koliko se secam ranije sam na automatskom pretrazivanju prvo trebao da izaberem antena ili kabl pa kasnije jos neka podesavanja pre nego sto krene sa pretragom kanala. Sada odmah pocinje sa pretragom i trazi samo analogne kanale a meni trebaju digitalni. Skoro je TV vracen iz servisa pa mi se cini da su mi ubacili drugi softver :ph34r:Sa ovim menijem kao da ni nema DVB-C tjuner (definitivno ima)edit: ranije je antenski kabl isao direktno iz zida dok sada ide iz D3 2.0 risivera. Da ga to ne zeza?

Edited by katamaran
Link to comment

Nemam vise edit pa moram novi post. Ista prica i kad se direktno poveze kabl.Sad cu da vidim da izguglam neko uputstvo (stampano je krs) da vidim da nisam ja slucajno neso zaboravio.edit: definitivno nesto nije u redu. Ovako treba da budetvmeni2.png

Edited by katamaran
Link to comment

Izgleda da sam resio. DVB-C tjuner radi tek kad ga namestis na pojedine zemlje.Izgleda da sam dobio ono sto mi treba (dvb-c+ preskakanje kodirani kanala) tako sto sam ga slagao da sam u Sloveniji :)Najludje je sto kad hoces da promenis sa Italije i Francuske na neku drugu zemlju trazi pink kod i to razlicit :)

Link to comment

E, video sam i taj (Falcom T2200 ga zovu najčešće), lep je i sitan i ima da se nađe za ~55€, ali em ne znam ko pravi i gde da recimo skinem novi firmware ili doublecheckujem specs, em sam pročitao na par mesta frustrirane korisnike koji prigovaraju oko raznih stvari (greje se mnogo, ne prihvata USB veći od ne znam koliko, nepouzdano snimanje...). Jesi ga koristio nekad?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...