Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

kupio sam neki vox televizor za 21k. danas sam je pao na zemlju kada sam ga zakacio u prolazu i polomio sam mu ekran. jel moze ekran da se zameni u nekom njihovom servisu da ne moram da kupujem novi tv i jel se to isplati?! zena me smara kao da sam polomio faberzeovo jaje,

Link to comment
Kontam da joj više smeta što ima smotanog muža, od štete...
ma najvise joj smeta sto ne moze da gleda tlc pred spavanje. mada i ovo sto si rekao ima smisla :D
Link to comment

Ja sam kupo i treći samsung L30E420, tako nešto, msm da je basic model za 250e koji je inače oko 40.000 preko "Vojvođana" što dovlače iz Mađarske, probaj sa samsungom kojote, možda teže pucaju. :P

Link to comment
el ima dvb2 ili šta već treba za praćenje nepostojećeg HD
Malo ga čačakao i sasvim sam zadovoljan...Pustio da aftamacki nadje kanale i pojavili mi se neki i u u kategoriji Kablovska DTV...Šta god to značilo...Sasvim ok telka za te pare....
Link to comment
  • 2 weeks later...

renne, pomagaj, ne gugla mi se, a mozda bih uzeo novi tv u madzarskoj.... neki 42'', lcd, 1920x1080, tuner nebitan, 3d nepozeljan, smart mi ne treba, al moze.... bitno mi da ima bar 3 hdmi ulaza. video po netu da ima sve i svasta, al bih radije neki digest...

Link to comment

realno, danas je teško naći dobar lcd bez 3d-a i smarta. Gledaj recimo samsug 62xx seriju ili LG 620 seriju, nećeš pogrešiti šta god da uzmeš od tih serija, mada sam ja malo više za LG trenutno

Link to comment

ako vam rikne tv ili bilo koji drugi aparat, ni u ludili ne nosite u servis ekran u gavrila principaneko mi je to preporucio ovde i zajebo sam segomila baraba i lazovaod 31.12 mi pricaju kako cekaju isporuku delada bi se danas neko neupucen predamnom izlajao da ga jos nisu ni narucili - 10. januar. imali su tacno 8 radnih dana otkako sam im ostavio TV. dzukele.

Link to comment

Ja sam ti ih preporučio, šta da ti kažem.. Zalomilo ti se praznično raspoloženje, + su verovatno deo "naručili" iz neke zemlje koja božićno prazniči odavno.

Link to comment

uzeo sam neki toshiba televizor, mali, za drugu sobu. na njemu hvatam jedno 30-40 kanala vise nego na samsungu koji mi je glavni tv. na toshibi pise da su to digitalni kanali, ali ja na samsungu imam pretragu za analogne i digitalne kanale, i ne mogu da nadjem ni jedan jedini digitalni. jel moze neko da mi objasni koji je to fazon? imam obicnu kablovsku televiziju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...