Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

ne zaboravi da smanjis kontrast i brajtnesedit:za razradu nisam koristio nikakav poseban fajl, samo sam smanjio k i b i pustio neki film da ide.nece biti problem ni ako pustis tv program, ali cini mi se, da rts ne skida logo ni prilikom reklama, pa pusti neki drugi kanal.

Edited by zema
Link to comment

Ili mu odradi neki zoom tako da se ne vidi logo.I ja sam naravno u početku bio dosta pažljiv po tom pitanju. Sad i 4:3 kanale gledam normalno. Ako se nešto dugo gleda ostane urezan logo ali se relativno brzo izgubi nakon promene kanala.

Edited by Renegade
Link to comment

hvala puno ljudi!!!naravno, uspeo sam odmah da zaboravim da smanjim brightness i contrast :isuse:ali valjda neće zbog par sati da ode u kurac. vidim da na ovom domaćem forumu čak i predlažu da se s vremena na vreme malo nagari.

Link to comment
Sužava se izbor na nekoliko modela: Samsung ili LG? I da li ovaj Samsung zaista pravi toliku razliku da se vredi ulagati u njega?
"Ovaj samsung" imam ja, samo sto je 40"...tj. EH5000...Dobar je TV, nemoj da ocekujes spektakularnu sliku s kablovske, ali to nije do samog uredjaja. Filmovi sa DVD i USB jako lepo rade, da su titlovi malo veci bilo bi bolje, ali ni ovako nije problem.32EH5000 kod ljudi koji dovoze iz Madjarske je malo vise od 300 evra. E sad, 5000 su entry level serije 5 i malo su deblji, odnosno nisu ultra tanki LED televizori, mada to moze da se vidi samo ako se zagleda otpozadi. U mom slucaju neme nikakve vaznosti jer do zida imam ionako dosta prostora...
Link to comment

To mi u ovoj našoj kloaki nije primarno bilo, crkao je časna starina philips pa mi glupo bilo da uz rusku i kokakolu gledam supermena na crno belom tv-u .E da bio je na akciji minus jedno četiri hiljade dole i važe ti popusti i ako uzimate na rate na piku Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

imam neki LG flat screen za opravku, mislim da je LCD (ili plazma, bem li ga), star je 6-7 godina. crkla slika, radi ton:). jel ima neko preporuku gde da nosim na opravku. pozeljno vracar ako moze ali nije uslov. samo da nije surcin, bataja ili kaludjerica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...