Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Board za IR je crkao, tj. kondezatori na njemu, najverovatnije... 20-30€ sa rukama...@RenePa nije tako skupo, bar ja mislim... Meni je board sa napajanjem bio oko 30€ mislim, a ovo bi trebalo da je jeftinije...

Edited by radisa
Link to comment

Ma nije frka za popravku osim cinjenice da cu morati da cekam 10-15 dana kako su mi rekli u Merkatoru gde sam ga uzeo... i to sto moram da ga rasturam, pakujem u kutiju, nosim po ovom kijametu i hladnociNesto se razmisljam da izdrzim dok ne prodju praznici da ne bih ostao bez 4 skakaonice prvog januara :)

Link to comment

pazario samsungovu plazmu psxxpe serija. izgleda svemirski ali eto prvog izazova. odbija da prepozna eksterni hard od 500Gb. bez problema prepoznaje neki flash od 256Mb. šta mi je činiti?hvala puno.

Link to comment

Da li hard ima sopstveno napajanje ili ne? Ako nema mozda ne dobija dovoljno struje... trebalo bi da imas 2 usb ulaza (0.5 i 5V makar moj Samsung led to ima) pa ubaci u ovaj drugi

Link to comment

Hard nema svoje napajanje. Samsung ima samo 1 usb ulaz (0.5A i 5V).Upravo sam formatirao hard sa 32FAT što sam uspeo da izguglam (to bi trebalo da je File System=exFAT i Allocation Unit Siye = 32kb) ali ništa.

Link to comment

Ustvari izgleda da to formatiranje harda i nije tako jednostavno kao što sam mislio. Tj ja sam mislio da FAT32 samo znači da treba da podesim ove parametre koji se pojave kad se klikne Format. Šta to uopšte znači?Našao sam ovaj video koji mi daje uputstvo spram koga sam malo skeptičan.http://www.youtube.com/watch?v=uOdsO-5hK3I

Link to comment

pa da. to je jedina varijanta. pada mi na pamet i to da ovaj hard (transcend 25c) možda treba da kod sebe neki softver koji će pomoći samsungu da ga detektuje ali to mi em nema smisla, em ne mogu ništa da izguglam.hvala obojici u svakom slučaju!

Link to comment

Da, batali hard, drži se fleške, to je najelegantnije rešenje.edit: istovremeno. da dodam, ja lično nisam ni pokušavao da prikačim hard, jer sam bio ubeđen da ne može da radi, a ionako na tv-u ima samo jedan usb ulaz.

Edited by copkillah
Link to comment

imam još jedno pitanje.dobio sam preporuku da prvih 300 sati izbegavam sliku sa statičnim elementima, što će reći crne linije i logotipi.to sam bez problema prihvatio jernisamni planirao da gledam puno kablovske nego uglavnom filmove i serije skinute sa neta. tek sad vidim da 99.9% posto toga sadrži i logotipe stanica sa kojih je ripovano, a koje ja ranije uopšte nisam registrovao.šta činiti, kakva su iskustva? kolika je tolerancija? koliko često menjati kanale?

Link to comment

hvala brate!imam i jedno (možda glupo) pitanje: poenta ovoga i jeste u dvdu?nemam dvd plejer (na kompu je crkao) pa se sad mislim da li da guglam neke gotove videofajlove koje bih puštao sa fleša ili da ipak režem ove image fajlove koji se nude na ovim linkovima i snađem se za dvd plejer.sori ako smaram.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...