Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Pa ide prevod i preko app-a

ok, hvala.

 

Nadam se da ima i naseg za ponesto. Juce sam probe radi pustio Breaking bad i bili samo eng i rumunski. Mozda nesto zbog ip adrese pa se istripovao da sam u Rumuniji

 

edit: ista prica i sa Narcos. Probacu danas i preko tv-a

 

edit: treba valjda u podesavanjima naloga da se podesi jezik. Nema naseg, al nema ni rumunskog  :wacko:

 

netjez.png

 

edit: fora za gledanje sa kompa al bi mi mnogo vise pravilo posao za tv app

 

http://www.umrezen.in.rs/tutorijali/kako-ubaciti-srpski-prevod-u-netflix/

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne bi trebalo svake večeri, meni se sa ranijom verzijom HBO GO appa za Samsung televizore resetovao na možda svakih par meseci, a od najnovije verzije - nijedanput. Za TV Pin Code znaš kako ide - Menu/Settings/Pincode

Link to comment

uzimam kod Mikija

 

SAMSUNG 32K5100 ili LG 32LH530V?

 

ista je cena, 250e, pretpostavljam da su potpuno isti rang...sem Renea koji ce da kaze LG :D, ima li neka karakteristika koja je prednost za neki od ova dva?

 

 

za dnevnu imam veliki Filipsov smart, tako da sad treba jedan omanji, normalan...uzimao sam vec kod Mikija LG za selo, ista ova cena, velicina, osnovne karakteristike, samo stariji model od ovog sad u ponudi i zadovoljan sam....mada me vuce da ubacim i Samsung u vidokrug, a i nesto mi lepsi :D

Link to comment

Ajd kad neće niko drugi

 

Nisam gledao konkretne modele ali otprilike važi da lg ima bolje uglove zbog ips-a (dosta bolje), a samsung generalno bolju sliku. I rene kaže da lg ima najbolji os, ja nisam nešto čačkao ali mu verujem. Pa ti vidi šta tebi treba, u suštini ćeš se teško zajebati kako god.

 

Edit - svakako preporuka da prošetaš do rtings.com pa sam istražiš

Edited by Ruxin
Link to comment

Btw lg-ijevci, kum mi se svako malo žali da mu dosta filmova i serija ne čita, zbog nekih audio codeca valjda...jel do njega ili lg-a? Meni se zaista ne dešava sa samsungarom, a ni burazeru a njegov ima jedno 4 godine sigurno

Edited by Ruxin
Link to comment

Stariji LG ne prihvata DTS dok noviji nema tih problema.

 

Jako retko se desi da bilo sta nece da radi osim toga. Ako neki i nece da radi onda je do zasera onog ko je ripovao i taj fajl 99.9999999% ne bi radio ni na Sasmungu i to se resava prostim remuxom od 20-ak sekundi.

 

edit: zaser - kompresija hedera. Smanji fajl za par stotina kilobajta a napravi ga neupotrebljivim bilo gde osim na kompovima

 

edit 2: 

 

dosta filmova i serija

 

 

Sanse nema. Svako vece gledam sa flesa i 99.99% fajlova cita bez ikakvih problema

Edited by katamaran
Link to comment

Eh, moj kum ti je u fazonu bolje da si mu šamar lupio nego da kreneš sa "prostim remuxima" i sl. Pokušao sam, nema teorije da ga ubedim da to radi, tako da sad prosto skida dok ne nabode da radi. :D

 

A nije mnogo mator model, 2015. mislim

 

Edit - pa nem pojma šta da ti kažem, često mi se žali i to za najbanalnije stvari - tipa got koji je skidao sa izvora koji ima milion sidera, pa onda zove mene da mu nađem neki drugi

Edited by Ruxin
Link to comment

Skoro nikad nisam imao tih problema sa ripovima poznatijih grupa (iako se desi jednom u sto godina i njima da se zeznu al bas retko)

 

Remux ne moze biti jednostavniji. Samo ucitas fajl u programcic, odstikliras kompresiju na video i audio tracku i kliknes remux. Ta operacija resi skoro svaki problem.

 

edit:

 

http://wiki.serviio.org/doku.php?id=header_com

 

The demuxing/remuxing process takes less than 30 seconds of computer time per Gigabyte (depending on the speed of your computer). Only slightly longer than the amount of time it takes to make a copy of the original video file.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Znam, slao sam mu ja i programe... mislim da tom čovek postane fizički loše kad treba da se bakće sa programima i tehnikama, nije uopšte do toga dal je prosto ili komplikovano, prosto ne želi :D

 

Pokušaću da se setim da instaliram ja to lepo kad odem kod njega i onda mu demonstriram u praksi da zaista jeste toliko prosto, niko ne pokušava da ga prevari :)

Edited by Ruxin
Link to comment

Cim bude video kako je jednostavno sam ce da radi umesto da se bakce sa ponovnim skidanjem. Par klikova a gotovo za minut.

 

Ako je do dts zvuka (fajl ucitava ali uz unsupported audio poruku) to je vec nesto duzi proces jer treba konvertovati dts  u ac3.

Edited by katamaran
Link to comment

Obratiću baš pažnju da li je dts problem, pa ću mu ako ništa prosto reći da se obraća meni za linkove, i onako to uglavnom radi. Kod braće bugara na rarbg sve to lepo piše pa je lako izbeći.

 

Znam da zvuči kao da komplikujem, ali da ti sad pejstujem skajp od sinoć kad sam ga ubeđivao da da 200 prokletih € za redmi note (a ima pare) i ne pati se sa s2 koji ima 5-6 godina (raspao se skroz pre najmanje 2 godine, bukvalno jedva upotrebljiv telefon) bilo bi ti jasnije :D

 

Tako da hvala, svakako si mi pomogao, sve planiram pa zaboravim da vas pitam

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...