June 7, 20242 yr Sad gledam rezultate kvalifikacija u bacanju diska, prva Sandra Elkasević. Ko je sad ova, opet Hrvati dobru bacačicu napraviše... kad ono Perković se udala
June 7, 20242 yr Lol, kakav fotofiniš u 20km brzom hodanju za žene. Španjolka slavi bronzu i uopšte ne konta da Ukrajinka ubrzava i ova je pretiče u poslednjem metru. Izraz lica nevera
June 7, 20242 yr izglupirali su se što su dali zastave prvim trima pre ulaska na stadion, kao da su obezbedile medalje. verovatno je i ona mislila da nema nikoga iza nje čim su joj dali zastavu da slavi. mada je možda i Ukrajinka malo potrčala na kraju kad je preticala
June 7, 20242 yr 7 minutes ago, levi said: izglupirali su se što su dali zastave prvim trima pre ulaska na stadion, kao da su obezbedile medalje. verovatno je i ona mislila da nema nikoga iza nje čim su joj dali zastavu da slavi. mada je možda i Ukrajinka malo potrčala na kraju kad je preticala Nisam video to za potencijalno trčanje al to će biti diskvalifikacija ako je istina. Dao joj njen tim zastavu, nema organizacija ništa s tim Moraš biti svestan okruženja u svakom slučaju... Bacanje kugle kvalifikacije, Kolašinac 19.19m i naš je najbolji takmičar Sinančević neprepoznatljiv, nije imao uopšte uspešan hitac Edited June 7, 20242 yr by arheolog1981
June 7, 20242 yr Kolašinac se još uvek takmiči. Sem kada mu ne ispadne kugla iz ruke Sinavčevič takođe u rekreativnoj poseti prvenstvu. Valjda se štede za OI
June 7, 20242 yr 1 minute ago, Arkadija said: Kolašinac se još uvek takmiči. Sem kada mu ne ispadne kugla iz ruke Sinavčevič takođe u rekreativnoj poseti prvenstvu. Valjda se štede za OI Nećemo Kolašinca gledati na OI sigurno, bar nešto pozitivno. A Sinančević je dugo bio povređen. Uhvatio sam mu jedan hitac, kao da je kuglu juče uzeo u ruke
June 7, 20242 yr Jutros su botine potpuno neopravdano diskvalifikovali Poljakinju na 100 prepone i evo je sad nakon žalbe sama trči I ušla je u polufinale ali jedva. Trčati sam protiv sebe je sumanuto, još jednom hejt za idiote koji su smislili da postoji delić sekunde u kom čovek ne može da reaguje. Da pojasnim... oni diskvalifikuju ljude ne zbog vidnog prestupa, već jer je mašina izbacila rezultat starta ispod neke prognozirane mogućnosti. Vrli novi svet Edited June 7, 20242 yr by arheolog1981
June 7, 20242 yr Evo bacanja diska. Da vidimo jel može Alekna preko 70m na nekom drugom mestu sem američke Bajine Bašte. Svetski rekord je priznat iako je vetar duvao umeren do povremeno jak Uostalom, vetar i treba da se računa samo za skok udalj, opšte je poznato da kod koplja i diska on ne utiče toliko
June 7, 20242 yr S druge strane, na 100m niko ispod 10 sekundi oh well Ceh preko 68 u drugoj, zahuktava se
June 7, 20242 yr Just now, Arkadija said: U kvalifikacijama na 100m. muškarci , neki naš je treći od pozadi. Upao kao rezerva, tako i otrčao. Ispod njega San Marino i Gibraltar... sve što treba znati o našem sprintu
Create an account or sign in to comment