Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

13 hours ago, maheem said:

Ladno je nisam video :lolol: mislio sam da je Jackson pobedila :isuse:

Lipo Sha’Carri, iznenadjenje.

 

Nije iznenađenje, ona je već par godina među najbržima na svetu, ove godine pogotovo.

bila je favorit za medalju u Tokiju ali su je slepci suspendovali zbog thc.  suspenzija trajala mesec dana i završavala se dok OI traju pa nije imala pravo da trči solo, a mogla je u štafeti. Ali je nisu ni za štafetu stavili. tu bi svi jebali i grebali, ulagali prigovore i podneske, išli do apelacionog i Strazbura, da pomere ban makar tih par dana i da mogu sve da obave u Tokiju, a ona ispala baš legenda, rekla ma jebe mi se da se žalim, smotala sam džoju par dana pred trialse kad mi je majka umrla , suspendovana sam, propuštam OI i ništa, to je to.

Za Warholma je meni u lajv prenosu bilo sumnjivo, ali reko valjda nije, možda mi se učinilo, ali na eurosportu su odmah posle takmičenja u onoj emisiji sa Iwanom Thomasom prikazali da ga moraju diskvalifikovati.

A prvu stazu ne koriste na 200 i 400 jer je najmanji radius krivine i najteža je staza za trčanje, deveta je najbolja. Na 100 i 110 to ne igra nikakvu ulogu, ali verovatno postoji neki razlog tipa u dogovoru sa televizijom, bolje izgleda prenos kad je prva prazna nego kad je deveta, da budu bliži onoj kameri na šinama ili tako nešto.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    431

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    289

Vilagoš stvarno vuče neku povredu lakta zbog koje ne može da trenira nego se samo takmiči, što mi je totalni WTF. Naravno, to objašnjava zašto stagnira ove godine, ali baš je loš znak da u tako mladom uzrastu već ima hronične povrede. 

Ne znam zašto ne ode na pauzu da se zaleči, verovatno jure plasman za Pariz, ali jebeš to ako zato dugoročno sjebeš karijeru. Mlada je, biće još OI. 

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Vilagoš stvarno vuče neku povredu lakta zbog koje ne može da trenira nego se samo takmiči, što mi je totalni WTF. Naravno, to objašnjava zašto stagnira ove godine, ali baš je loš znak da u tako mladom uzrastu već ima hronične povrede. 

Ne znam zašto ne ode na pauzu da se zaleči, verovatno jure plasman za Pariz, ali jebeš to ako zato dugoročno sjebeš karijeru. Mlada je, biće još OI. 

Lol, pa jesu poludeli? Kako može da se takmiči neko ko ne trenira zaboga. Ludaci. Generacijski talenat će da upropaste lagano 

  • Tužno 1
Link to comment
21 hours ago, maheem said:

ama pipi kakvo ime :ziga:

 

21 hours ago, maheem said:

bolja je Goggl-Walli :lolol:

 

Maayke Tjin A Lim (HOL), 100m sa preponama. :lolol:

Edited by Medusa_trip
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...