Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Atletika

Featured Replies

8 minutes ago, Lord Stef said:

28. avgusa je finale skoka s motkom

 

Asher Smith na kraju za jedan hiljaditi deo sekunde brza od Swobode za finale, kao sto sam i pretpostavio :D 

Šteta što nema 9 staza pa nisu mogli obe da ubace :isuse:

  • Replies 5.6k
  • Views 333k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Stvarno idioti.

3 minutes ago, arheolog1981 said:

Šteta što nema 9 staza pa nisu mogli obe da ubace :isuse:

 

Jel' ima neko zvanicno pravilo zasto se prva staza ne koristi?

15 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Otkud ideja da se sklone sa grafike WR i CR vremena za vreme trke? Baš lejm, pola rekorda sam tako naučio

Celo prvenstvo je lejm. Od grešaka u grafici do sumanutih diskvalifikacija u sprintu jer je mašina tako rekla preko ovih nebuloza da se ne prikazuje CR i WR... samo unazad idemo kao svet 

3 minutes ago, Lord Stef said:

 

Jel' ima neko zvanicno pravilo zasto se prva staza ne koristi?

Nema, koriste je redovno i nemali broj puta je bilo 9 takmičara/ki

 

Ipak neko ima pameti, obe u finalu 

Edited by arheolog1981

Ipak zlato u Burkinu a srebro i bronza na Kubu u troskoku.

 

Zango će jednog dana postati predsednik te zemlje. :D

Edited by Medusa_trip

kako lagano istrci holandjanka dok su amerikanka i jamajcanka skoro pale i crkle

Klaver simpa riba. Gledaćemo je i u finalu 400m. :)

Dobar troskok, ali kolko je ovo daleko od Edwardsa... inace da li gresim ili je samo jedan WR do sada premalo? A ne znam gde bi mogao da padne jos jedan...

ama pipi kakvo ime :ziga:

11 minutes ago, arheolog1981 said:

Nema, koriste je redovno i nemali broj puta je bilo 9 takmičara/ki

 

Ipak neko ima pameti, obe u finalu 

 

E fala qrcu

 

Treba nam neki drool topic za atleticarke, Lieke Klaver je puslica

Just now, 189- said:

kako lagano istrci holandjanka dok su amerikanka i jamajcanka skoro pale i crkle

 

Navijaću za nju sigurno u finalu.

Prebaci Stahl Čeha 

Trči Svoboda 100m, možda iz takvih pipavih razloga drže devetu stazu slobodnu. 

Pa obro. :)

Klaver riba.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.