Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Bolt 20.03 na 200 u Stokholmu, usporio u posljednjih 10-15 metara a mogao je da obori Johnsonov rekord mitinga.Isinbajeva opet izdominirala, 4.74 cini mi se.U ostalim disciplinama nisam primjetio nista interesantno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Potvrdjen nastup Bolta u Zagrebu u septembru :Hail: Pricaju o cifri od 200k evra sto mi djeluje dosta nestvarno, ja sam prije godinu-dvije iz nasih atletskih krugova cuo da uzima 30k po nastupu.

Link to comment

Emir Bekric oborio u cetvrtak drzavni rekord na 400 prepone (prethodni postavio Karaulic `90) sa 49,55, a Jelena Vasic Radinovic juce skocila 4,25 sa motkom. Prosek nam je jedan rekord u pet godina, dva rekorda u tri dana su super.

Link to comment
Emir Bekric oborio u cetvrtak drzavni rekord na 400 prepone (prethodni postavio Karaulic `90) sa 49,55, a Jelena Vasic Radinovic juce skocila 4,25 sa motkom. Prosek nam je jedan rekord u pet godina, dva rekorda u tri dana su super.
ovaj bekricev rezultat je dobar - najbolji nas preponas posle rok kopitara, a godpodja radinovic bi sa ovim rezultatom uzela medalju na prvenstvu srbije u muskoj konkurenciji :isuse: Edited by Parsons
Link to comment
  • 3 weeks later...

Odlicnih 100m u Zagrebu, Bolt istrcao svoj najbolji rezultat sezone i dobio sa 9.85 i to nakon ocajnog starta i zaostatka za kraljem Collinsom u prvih 50-ak metara.Na kraju ga je dobio za 16 stotinki :Hail:

Link to comment

Nisam gledao finale. Jos uvek ne znam ko je covek :(edit: sad ga proguglah... tja, da me je neko pitao ko je sv. prvak na 100m odgovorio bih mu Kim Collins. Zasto? Zato sto mi je ostalo u mozgu da si uplatio da ce biti prvak. Nemam pojma da li sam to zaista negde video... :D

Edited by Mauci
Link to comment

Mo's misliti, pored Bolta zivog :DUplatio sam da Kim uzima medalju, bio je treci.Gledam sad snimak na BHT-u, Usain istrcao rekord mitinga i najbolji rezultat sezone 9.76 :Hail:edit: steta sto je Bolt izbjegao 200 metara, oborili bi svjetski rekord ludaci. Prva cetvorica ispod 20 sekundi, Dix i Ashmeade isto istrcali PB :o

Edited by Feindouno
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...