Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

 rale je bio odlican kao kumov sidekick, otkako je kum preselio u dzenet rale se pogubio.

 

Sto je najgore, sad se pretvara (pretvorio) u Mijaljevicevog sajdkika  :frust:

 

Jesam bio klinac kad se Rale pojavio, ali secam se da sam voleo da slusam kako prenosi ski skokove npr. Cini mi se da je vremenom, uz Kuma, poprimio neke lose navike i osobine. Poceo je previse da vatrira tokom prenosa (nemam nista protiv da komentator malo povisi ton i da krene sa lozenjem kad se desava nesto uzbudljivo, ali samo s merom, a Rale polako sve manje mere ima), a kad su u pitanju patriotski naboj i izlivi neznosti spram nasih sportista, koji mu ranije nisu bili manir, sada skoro da je i Kuma nadmasio u tome (dobro, nije :D ). O gledanju u pustu statistiku i pripremu umesto gledanja terena/borilista/igralista i onoga sto se tamo desava da ne govorim, ali to je vec oboljenje svih nasih komentatora.  

 

A Mijaljevic... ne znam... ne postoje reci da se opise koliko je to zlo. 

Link to comment

To je valjda jedan od zvanicnih hotela u kom su smestene reprezentacije. Malopre sam uhvatila neku Jamajcanku koja je pricala da joj je cimerka odustala jer je celu noc provela na wc-u i da dosta takmicara ima slicne simptome. Nisam cula ko je cimerka. Izgleda da je i Thompson imala probleme pre trke. Za sada ima 30 ljudi koji su se zalili na probleme, uz dva za sada potvrdjena slucaja tog norovirusa.

Link to comment

komentator es-a tek kod tristotog metra primetio da nema makwale u trci za 400m...

 

Čovek je potpuno neverovatan. Ovo šta radi je nepodnošljivo, u ozbiljnom sam iskušenju da zbog njega prvenstvo ipak pratim na RTS-u. Ranije je samo smarao, sad se ponaša kao Korać na steroidima. Bizarni komentari o raznim takmičarima, teorije zavere na sve strane (Ilejn Tompson naređeno da izgubi da bi Amerikanci konačno ponovo objedinili titule u sprintu, svako ko popravi lični rekord mora da je dopingovan itd.), a večerašnji ničim izazvan hejt prema van Nikerku je prešao sve granice. Makvala se povukao da bi van Nikerku olakšao posao, za svaki slučaj su i svi ostali finalisti namerno sporije trčali, niko u publici ne navija za njega jer su osetili da nešto nije u redu... Neverovatno nešto.  :mellow:

Link to comment

Čovek je potpuno neverovatan. Ovo šta radi je nepodnošljivo, u ozbiljnom sam iskušenju da zbog njega prvenstvo ipak pratim na RTS-u. Ranije je samo smarao, sad se ponaša kao Korać na steroidima. Bizarni komentari o raznim takmičarima, teorije zavere na sve strane (Ilejn Tompson naređeno da izgubi da bi Amerikanci konačno ponovo objedinili titule u sprintu, svako ko popravi lični rekord mora da je dopingovan itd.), a večerašnji ničim izazvan hejt prema van Nikerku je prešao sve granice. Makvala se povukao da bi van Nikerku olakšao posao, za svaki slučaj su i svi ostali finalisti namerno sporije trčali, niko u publici ne navija za njega jer su osetili da nešto nije u redu... Neverovatno nešto.  :mellow:

Taj  je potpuni ludak. Oduvek je i bio. I samo se lepo uklopio u ono društvo sa ES-a, koje ne ume da čita,  ima govorne mane, ne poznaje sport i sl.....

Link to comment

komentator es-a tek kod tristotog metra primetio da nema makwale u trci za 400m...a van niekerk je cini mi se mogao jos brze.

Ma to je strašno. On ni u jednoj trci gde je bilo DNS pre početka trke to nije primetio. Bilo je bar pet-šest slučajeva. Za Bowie sinoć itd.

Link to comment

eh, prebacite se malo na BBC... recimo, ja sam pre dva dana saznao da je Rypakova iz Ukrajine. onda smo pola sata slusali o Felix. dok je trcala Shaunae Miller, oni su imali debatu da li ce Felix biti brza, pa kada je pobedila ona sjajna devojcica iz Bahreina, mene cudilo i da su spomenuli, vec je bila prica koliko Felix ima rezerve... na 110 prepone su debatovali koliko je Merritt spreman, spomenuli i McLeoda, a ostali kao da nisu ni trcali. onda su doveli Shubenkova da da izjavu o trci i prvo pitanje je bilo "kakav je tvoj stav o Riju?". u motci nije pobedila Stefanidi vec je izgubila Morris... u kugli su Zunica prvi put spomenuli kada je zavrseno takmicenje, valjda  da jave ko je treci... i tako

 

nivo kurcobolje koji se iskazuje prema bilo kome ko nije iz USA ili Velike Britanije i donekle sa Jamajke je za nepoverovati. nisam to ocekivao od BBC, i razmisljam se da se prebacim na RTS

Link to comment

Nisam gledao bacanje koplja ali šteta za Saru,da je bacila najbolji rezultat iz ove godine mislim da bi uzela zlato,ovako drvena medalja.
Ona naša kada je trebalo da nagazi rešila da pravi decu,okej je to,ali sačekaj malo pa sada je bila šansa.
 
Kao što je neko već spomenuo,moja nova omiljena sportstkinja Alysha Newman ,kanadska rek u skoku sa motkom 

 

19533903_2061477700746204_52599823407293

Edited by Fakundo Sava
Link to comment

Da je ostvarila najbolji rezultat sezone, bila bi prva i to ubedljivo. Ni Špotakova nije bacila ništa posebno, u poređenju sa svojim mogućnostima. Nije to bilo preterano kvalitetno takmičenje, mada jeste bilo relativno uzbudljivo.

 

Zato je kod Žunića bila potpuno obrnuta situacija, gomila favorita je potpuno podbacila i njemu se baš sve poklopilo da osvoji medalju. Naravno, i to treba zaslužiti, a on apsolutno jeste, budući da je zaista ostvario rezultat približan svom maksimumu mogućnosti. Kolašinac bi u toj situaciji verovatno bacio nešto tipa 20,50 m sve i da je došao u najboljoj formi.

Link to comment

Rale komentariše skok u dalj, a mi nemamo sliku, već gledamo žene na 3000m stipl. Da ga neko obavesti da nema unilateralni prenos ? Bilo bi lepo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...