Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

12 hours ago, gagilija said:

odlicna sezona, dabome. nego

  Hide contents

onaj sto radi foto robote se smuvao sa onom iz kancelarije - jel to trandza ili zena?

 

 

:D 

Spoiler

Zena.

 

Iako sam 

Spoiler

primetila jos tad da su ove dve devojke ukrale onaj pasos iz zenske torbe, skroz sam to zaboravila odmah posle te epizode.

 

Link to comment
46 minutes ago, Tolaa said:

 

:D 

  Reveal hidden contents

Zena.

 

Iako sam 

  Reveal hidden contents

primetila jos tad da su ove dve devojke ukrale onaj pasos iz zenske torbe, skroz sam to zaboravila odmah posle te epizode.

 

Spoiler

telefon

 

Link to comment
2 hours ago, gagilija said:
  Hide contents

sto ce reci da je ona sekretarica umesana jer se mala setila onog priveska sa kosturom na rancu iz kojeg je izvukla telefon

 

 

Pa da,

Spoiler

i to verovatno ne samo da je umesana, nego da je ona ubica. Verovatno je ona bila ta Tommy-jeva devojka koju pokusavaju da nadju. 

 

Link to comment
12 hours ago, Tolaa said:

 

Pa da,

  Reveal hidden contents

i to verovatno ne samo da je umesana, nego da je ona ubica. Verovatno je ona bila ta Tommy-jeva devojka koju pokusavaju da nadju. 

 

Spoiler

nisam siguran, mense cini da se lepo videlo da je prvi ubica, onaj sto je kamenovao politicarku muskarac, i onaj sto je upuco henrika isto. uopste ne mogu da smestim kineskinju u ovu pricu..

 

Link to comment
19 hours ago, Arkadija said:

Blago sam razočarana krajem serije.

Deluje mi da ni scenarista nije znao šta da uradi sa krajem.

pa dobro ™, realno je bilo zrelo da se zavrsi, jos ako nije dogoverena peta sezona ondak narocito..nisam razocaran.. 

Link to comment

Nema pete sezone definitivno, to se zna. A i kraj je takav da je sasvim jasno da nema nastavka.

 

Spoiler

Bilo bi potpuno van Saginog karaktera sad, kad i sama zna da nema ama bas nikakvog razloga da bude policajka i kad je to ostavila iza sebe, da se predomisli. Koliko puta je ponovila psihologu da je biti policajac deo nje, jasno je na kraju kad se javi na telefon samo sa “Saga Norén”, bez obaveznog “länskrim Malmö”, da to vise nije ona.

 

Meni se kraj dopao. Ne mislim na slucaj, to mi je manje bitno, nego na pricu koja je isla kroz sve 4 sezone. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...