Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

1 hour ago, Tolaa said:

Niko nije jos poceo da gleda?

 

Dobro vozi ova sezona za sada. Posle 5 epizoda nemam pojma ko bi mogao biti ubica, a jos vise od toga me zanima kako ce da se raspletu odnosi medju likovima, posto je poslednja sezona. 

odgledao ja prve 4 e, nisam odusevljen,gledam po navici..

Link to comment
On 1/29/2018 at 3:03 PM, Tolaa said:

Niko nije jos poceo da gleda?

 

Dobro vozi ova sezona za sada. Posle 5 epizoda nemam pojma ko bi mogao biti ubica, a jos vise od toga me zanima kako ce da se raspletu odnosi medju likovima, posto je poslednja sezona. 

 

posle 5 odgledanih ubica ne mogu ni da pretpostavim ko je, ali se polako raspetljava. sto se tice odnosa izmedju likova tice, cini mi se da su svi povezani :) ....cije su devojcice je skoro ocigledno, beba isto... u svakom slucaju zanimljivo sa svim pozitivnim i negativnim

Link to comment

Stvarno, stavljajte u spojlere, ima ljudi koji jos nisu poceli da gledaju. 

 

Slazem se sa Sarom za devojcice.

 

Sto se tice odnosa izmedju likova, mislila sam na Sagu, Henrika, Lilian i ostale koji su tu kroz vise sezona, ne na ove iz slucaja. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Uh, prilično mučna šesta epizoda. Sad je bar jasno šta je bilo sa 

Spoiler

Henrikovim devojčicama. Tj. kod koga su završile, pitanje je kako je druga umrla. A čim su ubacili to selo u priču, pomislila sam da bi mogle da budu tamo. 

 

Link to comment
21 minutes ago, Tolaa said:

Uh, prilično mučna šesta epizoda. Sad je bar jasno šta je bilo sa 

  Reveal hidden contents

Henrikovim devojčicama. Tj. kod koga su završile, pitanje je kako je druga umrla. A čim su ubacili to selo u priču, pomislila sam da bi mogle da budu tamo. 

 

ja bas i nisam skontala....

Spoiler

devojcice su na kraju zavrsile u onom selu? ona mala iz sela sto se presvlaci u likove je zapravo henrikova cerka?

 

Link to comment
1 hour ago, gagilija said:

ja bas i nisam skontala....

  Hide contents

devojcice su na kraju zavrsile u onom selu? ona mala iz sela sto se presvlaci u likove je zapravo henrikova cerka?

 

Izgleda da jeste. 

Spoiler

Onaj lik koji joj je navodno otac, a koga ona zove Frenk, je poznavao Henrikovu zenu, sto je Saga i otkrila u ovoj epizodi, i creepy je na mnogo nacina, a i imala je sestru kojoj ide na grob. Plus ju je Kristofer pitao zasto je pricala danski na grobu. Selo je u Svedskoj, random 15-ogodisnjakinje iz nekog seoceta uglavnom ne pricaju danski, narocito ne sa sestrom.

 

Link to comment
8 minutes ago, Tolaa said:

Izgleda da jeste. 

  Reveal hidden contents

Onaj lik koji joj je navodno otac, a koga ona zove Frenk, je poznavao Henrikovu zenu, sto je Saga i otkrila u ovoj epizodi, i creepy je na mnogo nacina, a i imala je sestru kojoj ide na grob. Plus ju je Kristofer pitao zasto je pricala danski na grobu. Selo je u Svedskoj, random 15-ogodisnjakinje iz nekog seoceta uglavnom ne pricaju danski, narocito ne sa sestrom.

 

da, da....ja sam nocas gledala pa sam bila bunovna, ali apsolutno ima smila.

Link to comment
On 2/5/2018 at 8:41 PM, Tolaa said:

Uh, prilično mučna šesta epizoda. Sad je bar jasno šta je bilo sa 

  Reveal hidden contents

Henrikovim devojčicama. Tj. kod koga su završile, pitanje je kako je druga umrla. A čim su ubacili to selo u priču, pomislila sam da bi mogle da budu tamo. 

 

 

Dobra 4. sezona.

Cela mreža zločina je sjajno smišljena i precizno izvršena. Slažem se sa ovim u spojleru. To mi je odmah palo na pamet.

A da li je možda

Spoiler

Sagina terapeutkinja misteriozna devojka Stef?

 

Link to comment
3 hours ago, Fakundo Sava said:

Da li je završena sezona?

Trebali da se odradi retrospektiva prošle sezone ili odmah na glavno jelo?

 

 

Nije završena, ostale su još osma i deveta epizoda.

Nije potrebno da se gleda prethodna, što se mene tiče. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...