Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Pojasnite malo, koji post, zbog čega?
Naravno. Post 764 me je ostavio bez tastature.Osvrt na "klubove" i njihov značaj mi je toliko nadrealan da ne znam ni šta bih dalje dodao.Uglavnom, ovo je sad metastaziralo u staru dobru polemiku je li rnr ubiven ili se ubio, a od svega mi je zabavno što se Marčelo sa svojim prijavama iz dve različite epohe našao u epicentru oba tabora. On je otprilike kao Slobodan Bićko naših dana.Za mene to naravno nema smisla pošto i jedni i drugi razmatrate više koncepte i društvenu ulogu muzike (makar podsvesno), a meni je to odbojno koliko i priča sa početka topika da jedna Doris koja je "mentalno poremećena" ne može da ima normalnu publiku.Drugim rečima, gubi se muzika nauštrb sociologije.edit: Koja mi reč ovde treba? Edited by McCabe
Link to comment
Naravno. Post 764 me je ostavio bez tastature.Osvrt na "klubove" i njihov značaj mi je toliko nadrealan da ne znam ni šta bih dalje dodao.Uglavnom, ovo je sad metastaziralo u staru dobru polemiku je li rnr ubiven ili se ubio, a od svega mi je zabavno što se Marčelo sa svojim prijavama iz dve različite epohe našao u epicentru oba tabora. On je otprilike kao Slobodan Bićko naših dana.Za mene to naravno nema smisla pošto i jedni i drugi razmatrate više koncepte i društvenu ulogu muzike (makar podsvesno), a meni je to odbojno koliko i priča sa početka topika da jedna Doris koja je "mentalno poremećena" ne može da ima normalnu publiku.Drugim rečima, gubi se muzika nauštrb sociologije.edit: Koja mi reč ovde treba?
+ milijardu
Link to comment

kako se ono bese zvase ona gospodza sto ne zna da peva, a voli, pa joj bogati muz zakupljivo npr. karnegi hol svake godine, sa sve orkestrom da peva omiljene operske arije?

Link to comment
Naravno. Post 764 me je ostavio bez tastature.Osvrt na "klubove" i njihov značaj mi je toliko nadrealan da ne znam ni šta bih dalje dodao.Uglavnom, ovo je sad metastaziralo u staru dobru polemiku je li rnr ubiven ili se ubio, a od svega mi je zabavno što se Marčelo sa svojim prijavama iz dve različite epohe našao u epicentru oba tabora. On je otprilike kao Slobodan Bićko naših dana.Za mene to naravno nema smisla pošto i jedni i drugi razmatrate više koncepte i društvenu ulogu muzike (makar podsvesno), a meni je to odbojno koliko i priča sa početka topika da jedna Doris koja je "mentalno poremećena" ne može da ima normalnu publiku.Drugim rečima, gubi se muzika nauštrb sociologije.edit: Koja mi reč ovde treba?
Da navedem omiljenu izreku audiofilskih foruma:'..al', muzika je najvažnija.'
Link to comment
Naravno. Post 764 me je ostavio bez tastature.Osvrt na "klubove" i njihov značaj mi je toliko nadrealan da ne znam ni šta bih dalje dodao.Uglavnom, ovo je sad metastaziralo u staru dobru polemiku je li rnr ubiven ili se ubio, a od svega mi je zabavno što se Marčelo sa svojim prijavama iz dve različite epohe našao u epicentru oba tabora. On je otprilike kao Slobodan Bićko naših dana.Za mene to naravno nema smisla pošto i jedni i drugi razmatrate više koncepte i društvenu ulogu muzike (makar podsvesno), a meni je to odbojno koliko i priča sa početka topika da jedna Doris koja je "mentalno poremećena" ne može da ima normalnu publiku.Drugim rečima, gubi se muzika nauštrb sociologije.edit: Koja mi reč ovde treba?
Ok ti imaš kriterijum gde ti je odbojan svaki muzičar koji razmišlja o ulozi u društvu. To treba tebi da ostave, a oni da se drže svirke. Makar i podsvesno.A kako je Marčelo epicentar oba tabora i kakve to veze ima sa rnr i pričom o klubovima, i zašto te toliko pogodilo da je tastatura stradala mi još nekako izmiče, al nema ni veze. Prazna slama i onako.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...