Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Kao deca se lože na Bibera, doguraće znači do, ne znam, Dipeš mod u mladosti, a i to je super, jer im se roditelji verovatno lože Žeksa Samardžića.
da, mnogo je bolje loziti se na inostrano djubre umesto na domace.
Link to comment

et MiralemPa to što je Žeks Samardžić odavle, ne menja na stvari da je on samo jedan od mnogih wannabe Olivera Dragojevića koji su preplavili naše kafane. Klinci koji se lože na Ž. Samardžića sada, tu će sigurno i ostati čitav život, ili dogurati do Olivera u najboljem slučaju.

Link to comment
ne mogu za ove nigrutine da reshim da li su eksces ili je sve u redu. kakvi kraljevi :rolf:
Super su, meni je ova stvar bila najiritantnija na albumu, ali nisam imao pojma da postoji i Biberovska histerija kod nas. Autentično, dakle.
Link to comment
et MiralemPa to što je Žeks Samardžić odavle, ne menja na stvari da je on samo jedan od mnogih wannabe Olivera Dragojevića koji su preplavili naše kafane. Klinci koji se lože na Ž. Samardžića sada, tu će sigurno i ostati čitav život, ili dogurati do Olivera u najboljem slučaju.
dok je biber bas onako dobra odskocna daska, pocnes sa njim i zavrsis na vagneru i cajkovskom.
Link to comment

Pa biber je igračka za decu, potpuno šupljoglava, ne vodi ka Čajkovskom, ali vodi ka nekom podnošljivom mejnstrimu. Što je uvek bolje od kafanskog brloga koji kod nas dominira.Inače rana slava će njega najviše koštati, izgleda da će mu mladost biti devijantna, rsnuće poput nesrećnog Macaulaya Culkina izgleda.edip - kad kažem podnošljivom, ne mislim muzički, nego ono - sivom, osrednjem, bez autodestrukcije i primitivizma kao manifesta.

Edited by kobni zelaya
Link to comment
dok je biber bas onako dobra odskocna daska, pocnes sa njim i zavrsis na vagneru i cajkovskom.
tebi je milerame, kao choveku nekih godina, da ne licitiramo, jasno da je praktichno cela pritenders/simplmajnds/u2/ekv ekipa srednjoshkolaca iz osamdesetih, okonchala tu strashnu mladost djipajuci devedesetih narodjnjake na sopstvenim svadbama od 500 ljudi. pomalo se chudeci kako ne zna bash sve tekstove, narochito one tugaljive iz pedesetih, koje naruchuje chicha rajko iz levcha (bez namere, kritichari! ^_^). malo ih je nervirao, istina, chicha rajko, ali cecin beograd im je odlichno ishao. no posle se navezbalo i odrzava se u besprekornom stanju. tu i tamo se josh modifikuje nekom severinom ili sekom, ali to je u osnovi to, ibar na steroidima. tako da, uz poznavanje pochetnih uslova i osnovnih zakona, ni vagner i chajkovski nisu nemoguci ^_^njihova deca se nesveste na bibera i to isto funkcionishe besprekorno. mozda neko, nekad, makar iz bunta prema staramajci, proba da chuje sta peva taj vagner. chajkovski ipak ne. on je lgbt -_- Edited by thermal bug
Link to comment
samo da primetim da su im ribe blago krs.
Slažem se s tobom, teška srca. Ja tako gledala pre neki dan slike sa Devendrinog diđejisanja, očekujući poplavu lepih žena s obzirom da na takve iventove™ idu žene koje ne praktikuju ubrizgavanje heiluriona (je l se tako kaže?) u usta, tetoviranje obrva, niti solarijum. Međutim, vrlo slabo je to bilo.. Osim Devendrine žene, naravno, koja je najlepša žena na svetu.
njihova deca se nesveste na bibera i to isto funkcionishe besprekorno. mozda neko, nekad, makar iz bunta prema staramajci, proba da chuje sta peva taj vagner. chajkovski ipak ne. on je lgbt -_-
Ovo je jako dobro! :lolol:
Link to comment

U oblačenju, muzici, mestima na koja izlaze... Zapravo, malo mi je neprijatno ovako javno, u pisanoj formi da klasifikujem ljude, pogotovo zbog te teške etikete hipstera, pa to i neću da radim. Htela sam samo usput da dobacim i odzviždim dalje.

Link to comment
U oblačenju, muzici, mestima na koja izlaze... Zapravo, malo mi je neprijatno ovako javno, u pisanoj formi da klasifikujem ljude, pogotovo zbog te teške etikete hipstera, pa to i neću da radim. Htela sam samo usput da dobacim i odzviždim dalje.
A pliz, Taco, tebi verujem. Je l mozes nekakvu taksonomiju da napravis da bismo umeli da baratamo sa definicijama. :-)
Link to comment
U oblačenju, muzici, mestima na koja izlaze... Zapravo, malo mi je neprijatno ovako javno, u pisanoj formi da klasifikujem ljude, pogotovo zbog te teške etikete hipstera, pa to i neću da radim. Htela sam samo usput da dobacim i odzviždim dalje.
Dobro, al ajd daj bar neke hintove kako da prepoznamo ta da dva i po hipstera na slici.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...