Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Ma nije to bio hipsterski ivent, ja se izvinjavam67194-big-25.jpg
Meni su jedna od najindividualnijih grupa koje sam video. Iz petinih zila se upinju da dezenom, tekstilom, rasporedom dlaka i brendom gedzeta, odabirom iventa i prostora u kojem se zabavljaju ih Doris zabavlja pokazu da su individue.edit: ili da su posebni, isti kurac
brku na stranu (nosi brkove da bi bio individualan... i da ga ne bi zvali krele), ali pogledaj ovog tata bradu sa kapom i mindjusom gore desno. tako identicno individualnih samo u amsterdamu ima cirka 5000, svaki dan vidim po jednog. u svojoj megakreativnosti su hipsteri uspeli da stvore 6-7 tipova, i da se svi individualno ukalupe u njih.a imali su srece da je debeli zeljko otputovao bas tog dana, inace bi stajao pred ulazom i lupao samare.
Link to comment

debeli zeljko zna da napravi razliku izmedju netolerantnih seljaka i onih kojima smetaju isprazne uniformisane individue koje iz nekog razloga smatraju da su originalne, a zabava im se sastoji iz sprdnje sa bozijim ljudima.

Link to comment
u svojoj megakreativnosti su hipsteri uspeli da stvore 6-7 tipova, i da se svi individualno ukalupe u njih.
то их свакако чини једином субкултуром за коју то може да се каже :fantom:
Link to comment
sta pricas bre? gde?
Otvori profil dziebera Ivana Ivanovica pod @veceivan na tviteru. Nesto je gnojio pre nekoliko dana o Bieberu i otada mu armija malih ludaka preti i on sve retvituje. Pisanje od smeha! Kako su nenormalni klinci.. :lol:
Link to comment

Kao deca se lože na Bibera, doguraće znači do, ne znam, Dipeš mod u mladosti, a i to je super, jer im se roditelji verovatno lože Žeksa Samardžića.

Link to comment

Neki se verovatno sećaju koja je bila ovde histerija na Plavog Lošu neke 84/85 i koliko je njegovih klonova moglo da se vidi po gradu Beogradu. A sve je to još i bilo pre rata, u neko bolje vreme....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...