Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

:lol:da, baš sam hteo da kažem da je sekta po imenu "hipsteri" sa svojim vođom sa slike, Brkom Serafimom Meta Vinilom Nigrinovičem, organizovano došla na koncert.
Problem u ovim brkovima? Što ti je to problem?
Link to comment
Taman koliko je i problem slusati narodnjake.Nije problem, jednom recju.
Pa ljudi koji slušaju narodnjake će se pre složiti sa tobom u osudi onih koji žele da su posebni. Ne znam da li si toga svestan.edit - štaviše, često će tvrditi da ljudi koji slušaju rock muziku (kao ti pretpostavljam) "se prave da su posebni". Edited by kobni zelaya
Link to comment

žeks, tebra, iz klipa koji postavih, jasno se da videti da je 'kipa došla da se sprda, 9/10 njih u svakom slučaju, tak da ti ni meta-hipster distanca više neće pomoći u odbrani prvo nje, a onda i većine klošara koji su tu da bi ismevali

Link to comment
ma zelaja odavno nema stav već ima samo kontru, kul je i toili je on Brka sa slike, trećeg nema.
Brku ne znam, kao ni većinu publike, pre svega zato što su dosta mlađi od mene, ali sam na slikama video nekih desetak ljudi koje poznajem, neke površno, neke bolje i sasvim sam siguran da ne bi išli na neki koncert da zajebavaju izvođača.
Link to comment
Brku ne znam, kao ni većinu publike, pre svega zato što su dosta mlađi od mene, ali sam na slikama video nekih desetak ljudi koje poznajem, neke površno, neke bolje i sasvim sam siguran da ne bi išli na neki koncert da zajebavaju izvođača.
ma jok, ponela ih atmosfera te se zato deru ko magarci
Link to comment
Brku ne znam, kao ni većinu publike, pre svega zato što su dosta mlađi od mene, ali sam na slikama video nekih desetak ljudi koje poznajem, neke površno, neke bolje i sasvim sam siguran da ne bi išli na neki koncert da zajebavaju izvođača.
... ali da se onako malo zajebavaju i bezazleno smeju na račun izvođača, jedni sa drugima, jesi li i za to sasvim siguran?
Link to comment

Ona je pevačica, njena posebnost ide u tom pravcu, dodirujući se glume, imali smo prilike i to da vidimo na topiku. Treba mi jedno jedno uho 10% funkcionalno da znam da cura nema blage veze nema sa pevanjem. Ali ni to nema veze jer su ovde ljudi govorili da postoje pravci u muzici gde se to ceni i poželjno je :(

Link to comment
Otkud ti znaš da li su ti ljudi posebni, jel' ih poznaješ?
Ja npr. nisam mislio na one koji podjebavaju vec na ove sto iskreno uzivaju u DIY konceptu, zbog cega sam se pre par meseci i izvinjavao.Dakle, ekipa koja sa istinskim odusevljenjem ide na Doris a ne na neke tamo izvikane muzicare/bendove tipa Dipesh Mod. Subkultura lige posebnih kojima nije bitno da li izvodjac sebe svrastava u DIY koncept, oni ga tako vide i tako ga konzumiraju, napisah vec ranije
Btw. te momke i djevojke su opisali kao ljude koji vole da cuju pokoji underground/ilegala bend sa Krita ili iz dubina skandinavske provincije, ali pod uslovom da niko drugi ne zna za taj bend. So, Doris mu tu zaista dodje kao direkt pijenje bunar vode sa DIY izvora, dragulj takoreci.
Ne verujem u posebnost, kobni, sem ako ne podrazumeva istinu da je svako zivo bice posebno na svoj nacin. Daj Dostojevskom da napise roman o tvom porodicnom stablu i videces da je i tvoj askurndjel koji je recimo proveo zivot piskarajuci u nekom namesnistvu bio na svoj nacin poseban i jedinstven, ali ne zbog brkova i cakshira vec zbog svojih iskrenih reakcija na svet. Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...