Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Da, jbt, sad se pojavila čitava galerija likova - "razotkrivača onih koji se podsmevaju". Sve više i više sam uveren u genijalnost D.Bizetić, koliko kontraverze, mnogi bi voleli da mogu tako.
Pa fenomen je u tome da ti likovi koji se podsmevaju uopšte treba da se razotkrivaju, oni su tu od uvek. Pojavili su se oni što se ubiše da daju smisao celoj priči, to je nova vrsta. :)
Link to comment

šef stanice je isto skeptičan po pitanju novog koncerta u bigzu 24. januara

e tebra, znaci mojne - imaj na umu da ce masa ljudi doci da te sprda. ja ne volim tvoju muziku, caleta ti doduse gotivim ima taj neki smek ludaka u sebi, ja to cenim, ali samo nemoj da budes naivko i da verujes ljudima koji dolaze na tvoje koncerte ironicno, to je skrama ovog grada i podneblja. sve najbolje tebi i tvojoj porodici zelim u 2014.
https://www.facebook.com/events/199218400272778/permalink/199337566927528/
Link to comment

ja bih rekao da se oni uveliko dešavaju obzirom da si mene i nekoliko forumaša maliciozno citirao na ovojh temi

Edited by Ravanelli
Link to comment

Delez, Lukrecije i Epikurejci su na strani Doris. I Luidji Rusolo, iako njegova zadovoljstva mogu delovati obrnuto, ali samo kod onih koji su na strani tiranije razuma! Sef Stanice je kao i uvek besan jer mu neka hipsterka nije dala...a ni poza kulturnog marksiste nije doprinela vecoj popularnosti dizel mu teorije.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Kolaju priče da pola foruma dolazi da bi mogli lično da se uvere da je u pitanju podjebavanje maloumne Doris.
Kolaju priče da druga polovina foruma dolazi da bi mogla da se smeje SA njom
Link to comment
Kolaju priče da pola foruma dolazi da bi mogli lično da se uvere da je u pitanju podjebavanje maloumne Doris.
podjebavanje maloumnih je ružno, tako da neću ići na koncert...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...