Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

ako je prestup nazivati forumase govnima i pretiti im smrcu onda neka, brisite me!
probaj da to kažeš kao da je tvoj neki prijatelj iz grčke svratio do tebe i pročitao forum i onda je mislio da napiše pismo urednicima moderatorima u kom bi napisao da su neki forumaši govna. tako prolazi. Edited by Lezilebovich
Link to comment
probaj da to kažeš kao da je tvoj neki prijatelj iz grčke svratio do tebe i pročitao forum i onda je mislio da napiše pismo urednicima moderatorima u kom bi napisao da su neki forumaši govna. tako prolazi.
+1Ja imam jednog prijatelja od 95 godina, koji je novozelandsko-kenijski animista, ali to nije bitno za pricu, i koji je rekao da je gledao sou Dejvida Letermana i napsovao mu se majke milosne zbog toga sto stalno dovodi Jevreje u studio.
Link to comment
probaj da to kažeš kao da je tvoj neki prijatelj iz grčke svratio do tebe i pročitao forum i onda je mislio da napiše pismo urednicima moderatorima u kom bi napisao da su neki forumaši govna. tako prolazi.
jednom rechju, da zipuje :lolol:
Link to comment

debeli zeljko! on je rekao da treba ubaciti kaskaru i pobiti govna! ja sam prema tom njegovom stavu ambivalentan, samo prenosim. dont shoot the messenger!

Link to comment

vidim ja da ce se uvesti forumsko pravilo da se ne smeju citirati prijatelji, poznanici, komsije i slucajni prolaznici iz rl a najbolje bi bilo da se forumasima zabrani da imaju prijatelje i poznanike u rl cime bi se ovaj pokusaj manipulacije sa moderatorima sveo na minimum

Link to comment

Da, jbt, sad se pojavila čitava galerija likova - "razotkrivača onih koji se podsmevaju". Sve više i više sam uveren u genijalnost D.Bizetić, koliko kontraverze, mnogi bi voleli da mogu tako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...