Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

daj trag
gore desno imas search. u to doba si jos imao staaare divizne u potpisu. pa sam ja metao ove, ti si primetio, a ja sam te pwnovo rekavsi ti da imam jacu pesmu. ti si se slozio, rekavsi da je najaca.meni je prosto neverovatno da su ljudi bez pamcenja ovde neka vlast. nije ni cudo sto nam se sve ovo dogadja.
Link to comment

Јел ми видиш аватар. Ја сам зомби, нисам више човек. Али, селективно памћење је генерално плус

Link to comment
Lepo od Kauboja zaista.Izvinjavam se i ja zbog teških reči upućenih njemu i Glasu razumnom.
Khm, ne izvinjavaj se prerano. Jesam bio u krivu ali tek sad mi nista nije jasno oko ove publike. Sa jedne strane dodje mi da se slozim sa Miralemom :P a sa duge, neka cveta hiljadu cvetova, ako ljudi misle da nije uvreda smatrati nekog DIY artistom dok on sebe vidi kao profesionalca, ko sam tu pa ja da jebeno sudim.
Link to comment
  • 1 month later...

Hocu da to bude Ptica, popriste lanih bizeticevskih promocija. Doris u bitnickom okruzenju sa krljackim big Free Jazz Space Funk Vaporwave Synth Bandom koji ce je pratiti u izvodjenju njenih uvek culturejamerskih kantautorskih kompozicija. :wub:

Link to comment
Hocu da to bude Ptica, popriste lanih bizeticevskih promocija. Doris u bitnickom okruzenju sa krljackim big Free Jazz Space Funk Vaporwave Synth Bandom koji ce je pratiti u izvodjenju njenih uvek culturejamerskih kantautorskih kompozicija. :wub:
Ja želim da je gledam i slušam na 'Demiji, ali onoj s sredine osamdesetih, kad je bilo najbolje. Hoću da se svi teleportujemo tamo. Koja bi radio warm up svojim funky setom, pili bi ponovo svi pivo iz plastičnih čaša, bilo bi nam ludo. Hoću da je vidim tamo, da bude deo te priče, tog vremena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...