Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Upao si u cirkularno zakljucivanje: kazes, nije stvar u Doris, nego u lesinarima. A kako znas da je njena publika sastavljena samo (ili vecinom) od lesinara? Pa tako sto postavljas premisu da je Doris toliko poremecena i nakaradna da se samo lesinari mogu zainteresovati za ono sto radi, sto je upravo ono sa cime se ne slazem (ne sporeci da je bilo i takvih ljudi u njenoj publici).
ne, nego sam video snimak sa koncerta i citao ovaj topik gde je palo vise dokaza da se ljudi jesu sprdali sa njom. da se publika ponasala makar priblizno kako se ponasa na ostalim koncertima, ovog topika ne bi ni bilo. procitaj ga iz pocetka pa se javi, umesto sto ga zamisljas.
Btw, pridev weird vazi za barem (Glas razuma mode on) 74,61% svih youtube klipova (Glas Razuma mode off), sto ih i cini zanimljivim. Zasto je okacila to na youtube?: verovatno iz egzibicionizma i zelje da joj se ljudi dive ili makar obrate paznju na nju, sto je jedan od uobicajenih motiva za postavljanje klipova na youtube (gde se nalazi, izmedju ostalog, 25 miliona klipova sa svadbi i pola miliona klipova o padanju sa skejborda).
padanje sa skejtborda (i ostali klipovi gde ljudi sebi razbijaju glavu) su smesni, svadbe su ljudima bitne iz raznoraznih razloga, necije vezbanje glume (ako je to u pitanju, a nadam se da jeste) je vazno samo toj konkretnoj osobi. osim ako ne utripuje ko zna sta u svojoj ludoj glavici. ali to nije ni bitno, mene doris ic ne zanima, gadim se samo gorepomenute publike.
Link to comment
ok, i ovo je zastrašujuće to the point, a pritom i tačno.moram promućkati po glavi ovu tvoju kritiku.
a nije to sad neka kritika, mileram je meni kao uostalom i ti od omiljenijih forumasa. samo mi je nekako spooky to pretapanje vasih licnosti, nekako me docekalo nepripremljenunego oce li od ovog radagasta ista ostati to me brine, sad kad se racionalizovana godzila razularila nachisto :lolol:
Link to comment
ne, nego sam video snimak sa koncerta i citao ovaj topik gde je palo vise dokaza da se ljudi jesu sprdali sa njom. da se publika ponasala makar priblizno kako se ponasa na ostalim koncertima, ovog topika ne bi ni bilo. procitaj ga iz pocetka pa se javi, umesto sto ga zamisljas.
Promakli su ti postovi jedine osobe odavde koja je bila na koncertu. Kako se to ne racuna u dokaz da je bilo i onih koji nisu isli da se sprdaju?
padanje sa skejtborda (i ostali klipovi gde ljudi sebi razbijaju glavu) su smesni, svadbe su ljudima bitne iz raznoraznih razloga, necije vezbanje glume (ako je to u pitanju, a nadam se da jeste) je vazno samo toj konkretnoj osobi. osim ako ne utripuje ko zna sta u svojoj ludoj glavici. ali to nije ni bitno, mene doris ic ne zanima, gadim se samo gorepomenute publike.
Njen video je bio interesantant i za tih par hiljada ljudi koji ga gledali (neki zato sto im je bio smesan, drugi zato sto im je ona bila smesna ili bizarna, ne sumnjam da cete ti i Glas Razuma izracunati tacne procente za svaku kategoriju).
Link to comment
ma u stvari odlicne su te teme. toliko novog se sazna o raznim forumasima
Ne mogu se doneti ispravni zakljucci o ljudima na osnovu njihovog pisanja. Desavalo mi se da o nekim ljudima steknem pozitivno misljenje na osnovu pisanja (novine i sl.) i da kasnije skontam da su gola govna i sve suprotno od onoga sto se moglo u njihovim tekstovima procitati. S druge strane, kad vidim na ekranu pisanje nekih poznanika, ponekad deluju glupo, da ne kazem retardirano :D, iako se radi o skroz ok likovima.
Link to comment
kad vidim na ekranu pisanje nekih poznanika, ponekad deluju glupo, da ne kazem retardirano :D, iako se radi o skroz ok likovima.
names or gtfo!ne izvodim zakljucke, samo sticem utiske
Link to comment
za hajdzekovanje se slazem, a slozio bih se i u vezi relativne dobronamernosti otimaca, da nije 1 sitnog detalja- oni podivljaju kad nesretna doris pocne da izvodi svoju kravlju koreografiju. krene da suptilnim i uvezbanim pokretima simulira tezak rad na njivi, a gomila urla u ekstazi. vidis, ti to odbijas da vidis na snimku iz nekog razloga i zato se vrtis u krug. cak ste izmislili nekakav sirok krug lofi ljubitelja koji in vivo prezvazilaze unutrasnje strahove sa njom (il neko slicno sranje), samo da ne bi morali da pogledate istini u oci.
joj miraleme, ne odbijam da vidim - primetan je izvestan overreaction publike, nekakva hinjena histerija. samo ne mislim da je to dovoljan uslov da kazemo da je iza toga izrugivanje. meni je ta preteranost indikator samo toga da je bilo puno umisljaja i pokusavanja ''programiranja'' toka veceri od strane publike.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Dosao samo da se najiskrenije, iz dubine mog iskljucivog crnog srca izvinim onima koji su me iskreno ubedjivali da su ljudi isli da gledaju i slusaju Doris iz respekta prema njenoj muzici. Ali stvarno i zaista.Danas razgovarao sa par ortaka i dotakli se te teme. Ljudi mi se kunu da su neki njihovi poznanici (beogradski hipsteri, pa ma sta to znacilo) iskreno bili egzaltirani najavama njenog koncerta i da su jedbva docekali da odu i da se siti nauzivaju i izvriste a kako mi objasnjavaju moji drugari to su radili bez ikakve primisli o njenom bekgraundu ili nekom podsmevanju njoj kao osobi.Dakle, ja sam sve vreme bio u krivu - prosto mi je bilo neverovatno da takva vrsta kulturnog apetita uopste postoji na planeti odnosno da moze da bude iskrena. Presudilo je to sto zaista verujem u sud svojih ortaka odnosno njihove skenere da odvoje iskreno od neiskrenog.Btw. te momke i djevojke su opisali kao ljude koji vole da cuju pokoji underground/ilegala bend sa Krita ili iz dubina skandinavske provincije, ali pod uslovom da niko drugi ne zna za taj bend. So, Doris mu tu zaista dodje kao direkt pijenje bunar vode sa DIY izvora, dragulj takoreci.edip: mada i dalje mislim da tema nije za muziku, vise je za pdf drustvo

Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...