Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Zato što mi je ološ svako ko redovno vozi pijan, a da ne pričam o tome što posle i ne završe u zatvoru i ne budu kažnjeni. Ove dve sam naveo kao dobre kandidatkinje za takav scenario i sranje na forumu koje bi usledilo.

Link to comment

a što si uopšte napravio ovaj scenario, kakve to crne veze ima sa Doris?što se mene tiče, nemam ništa protiv da pijan vozač pogine, samo da ne povede još ljudi sa sobom.

Link to comment
vidis, ovo "zezanje" je na nivou one male princeze kako se vec zvase, ozane. sa tom razlikom sto je ona imala 10 godina. da li ti dopire do mozga da je malo weird kaciti to na youtube? zasto? sa kojim ciljem? drugo, ti je poredis sa nekim drugim kretenima... koji, recimo, nisu odrzali koncert na kome im se masa izrugivala. nije ovde stvar u doris, neka radi sta hoce, vec u lesinarima koji su se okupili oko nje. idi njima objasnjavaj kako svako ima pravo da bude drugaciji i radi stvari koje voli, ne nama ovde.
Upao si u cirkularno zakljucivanje: kazes, nije stvar u Doris, nego u lesinarima. A kako znas da je njena publika sastavljena samo (ili vecinom) od lesinara? Pa tako sto postavljas premisu da je Doris toliko poremecena i nakaradna da se samo lesinari mogu zainteresovati za ono sto radi, sto je upravo ono sa cime se ne slazem (ne sporeci da je bilo i takvih ljudi u njenoj publici).Btw, pridev weird vazi za barem (Glas razuma mode on) 74,61% svih youtube klipova (Glas Razuma mode off), sto ih i cini zanimljivim. Zasto je okacila to na youtube?: verovatno iz egzibicionizma i zelje da joj se ljudi dive ili makar obrate paznju na nju, sto je jedan od uobicajenih motiva za postavljanje klipova na youtube (gde se nalazi, izmedju ostalog, 25 miliona klipova sa svadbi i pola miliona klipova o padanju sa skejborda).
sta cu, jadan, kad sam rodjen na isti dan ko hitler.
To nije opravdanje da budes celavi psihopata sa samostrelom.
Evo ako npr Nataša Bekvalac ili Ana Nikolić ili neki sličan ološ pogine jer je pijan vozio, videćeš koliko će biti onih koji će da ih brane.
Koliko bih losih ljudi ja ubio ?Njihov broj je beskonacan kao i sam prostorAli ako ubijem duh mrznjeSvi moji neprijatelji umrece u isto vreme.Shantideva
Link to comment

Na lepe reci Shantideve dodacu i razmisljanje vladike budimskog Danila, koji je rekao da je zlo mrznje sacinjeno vec u samoj njenoj reci, jer kao sto je mraz suprotan toploti, tako je mrznja udaljavanje od svetlosti i toplote Gospodnje.

Link to comment
ma u stvari odlicne su te teme. toliko novog se sazna o raznim forumasima
Sta se saznalo novo? Meni su prakticno sve teme potvrdile prethodno misljenje. Posebno o onima koje drzim u visokom postovanju.
Link to comment

Opet se forumaši igraju psihologa i bave se učitavanjima i projekcijama. Mogao bi sada da ide neki prikladni citat ili prikladno napušavanje, ali staviću ono što svako može da shvati, a da mu ne traži dublji smisao - :lol: i ako bi neko nešto afirmativno: :0.6:

Link to comment
Opet se forumaši igraju psihologa i bave se učitavanjima i projekcijama.Mogao bi sada da ide neki prikladni citat ili prikladno napušavanje, ali staviću ono što svako može da shvati, a da mu ne traži dublji smisao - :lol: i ako bi neko nešto afirmativno: :0.6:
Zezam te malo, nemoj da se ljutis. Edited by Radagast
Link to comment
Sta se saznalo novo? Meni su prakticno sve teme potvrdile prethodno misljenje. Posebno o onima koje drzim u visokom postovanju.
blago tebi. ja uglavnom saznam da oni prema kojima gajim strahopostovanje nisu savrseni, i duboko se razocaram
Link to comment
"Malo me plaši šta je sledeće"Potencijalni scenario za to sledeće što plaši Leiu. Samo čitajte prethodnu stranu, nije teško.
doris ne pije ne pusi i cirka kapucino, ergo mogu mirno da spavam
Link to comment
izvini :(
nekako si se promileramio, moram ti reci. a mileram je ostavio za sobom mnoge neke stilske figure iz proslosti i postao zastrasujuce to the point.eto to bi blo to neko zapazanje dana, plasim se za sebe i svoje bliznje u ovom novom poretku
Link to comment
blago tebi. ja uglavnom saznam da oni prema kojima gajim strahopostovanje nisu savrseni, i duboko se razocaram
Ne znam. Visoko postovanje =/= strahopostovanje. Sigurno se stvari izvitopere kad je strah u jednacini. Edited by MayDay
Link to comment
nekako si se promileramio, moram ti reci. a mileram je ostavio za sobom mnoge neke stilske figure iz proslosti i postao zastrasujuce to the point.
ok, i ovo je zastrašujuće to the point, a pritom i tačno.moram promućkati po glavi ovu tvoju kritiku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...