Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

i zato se na njenom "koncertu" treba ponasati ko na rejvu i urlikati i divljati i skakati na binu, te joj upadati u bekstejdz? ovaj, ako ti tu nije nista cudno onda je vreme da zavrsimo komunikaciju. bar onu civilizovanu, za onu drugu uvek ima prostora :)
pa mozes da zakljucis raspravu i sa manje parametara od toga, ako ti se rasprava zakljucuje. ja pak mislim da imamo opravdanih razloga da sumnjamo da se ovde vise ne radi o doris i njenom acting out-u, vec da je njen projekat hajdzekovan od strane ljudi koji bi da upisuju previse znacenja u njega.
Link to comment
kljucna razlika izmedju nje i ove druge dve bi bila ne to sto je ona nesablonski glupa i ne sto nije toliko konformirana u mainstream, vec prosto i jednostavno - to sto se doris vidno ne oseca prijatno. kod nje je sve nekako izforsirano, izvestaceno i skoro pa ogoljeno neprijatno. a zorranah paradoksalno - iako dvaput vece tocilo, society cripple sa karakterom covecije ribice - se nosi sa sobom mnogo prirodnije iako izgovara neuporedivo vece gluposti (a ponekad i stvari koje su za psihijatriju). ja nisam video jedan dorisin intervju gde je ona izgledala prirodno, prirodno se smejala i gde sam imao utisak da se zaista zabavlja (doduse, nisam ni trazio). uvek ima neki grc, neki zastoj, neki strah koji razbija nekim totalno usiljenim humorom kao 'haha, pa ja sam takva'. well, oky-doky if you say so..oko doris uvek postoji neki shroud of negativity koji je toliko jak da skoro pomislis da se ona maltene namerno toliko eksponira po medijima u svrhu nekakavog self-therapy-ja.
Nemam takav utisak. Ne pratim njene nastupe u javnosti, ali ovde recimo mi izgleda opusteno i spontano, kao da se dobro zeza:http://www.youtube.com/watch?v=QUEOK8A94wc
znamo jer smo pametni. i ti ces mozda znati jednog dana, a do tada ne smetaj cikama da pricaju.
Ti nisi cika, ti si iskonsko zlo.
Link to comment

hmmm, vise mislio na live intervjue. al ajde i ovo je nekako cini prirodnijom.a inace prvi put kad sam video to sto si okacio, pomislio sam da sto bi neko to zeleo da uploaduje na internet kad em nije bogznakolko kreativno em deluje da je nesto privatno, za internu upotrebu.. i dont get it.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
a inace prvi put kad sam video to sto si okacio, pomislio sam da sto bi neko to zeleo da uploaduje na internet kad em nije bogznakolko kreativno em deluje da je nesto privatno, za internu upotrebu.. i dont get it.
tis a mystery, wrapped in a riddle
Link to comment
ja pak mislim da imamo opravdanih razloga da sumnjamo da se ovde vise ne radi o doris i njenom acting out-u, vec da je njen projekat hajdzekovan od strane ljudi koji bi da upisuju previse znacenja u njega.
sto je upravo ono zbog cega ovo uopste ne bi trebalo da bude na muzici, nego na kdp-u. a da je dole, bilo bi dve strane maksimum.
Link to comment
pa mozes da zakljucis raspravu i sa manje parametara od toga, ako ti se rasprava zakljucuje. ja pak mislim da imamo opravdanih razloga da sumnjamo da se ovde vise ne radi o doris i njenom acting out-u, vec da je njen projekat hajdzekovan od strane ljudi koji bi da upisuju previse znacenja u njega.
za hajdzekovanje se slazem, a slozio bih se i u vezi relativne dobronamernosti otimaca, da nije 1 sitnog detalja- oni podivljaju kad nesretna doris pocne da izvodi svoju kravlju koreografiju. krene da suptilnim i uvezbanim pokretima simulira tezak rad na njivi, a gomila urla u ekstazi. vidis, ti to odbijas da vidis na snimku iz nekog razloga i zato se vrtis u krug. cak ste izmislili nekakav sirok krug lofi ljubitelja koji in vivo prezvazilaze unutrasnje strahove sa njom (il neko slicno sranje), samo da ne bi morali da pogledate istini u oci.
Pa bio bi total ljubica da nema one izlete.
pogledaj samo sta je meni reko :(
Nemam takav utisak. Ne pratim njene nastupe u javnosti, ali ovde recimo mi izgleda opusteno i spontano, kao da se dobro zeza:http://www.youtube.com/watch?v=QUEOK8A94wc
vidis, ovo "zezanje" je na nivou one male princeze kako se vec zvase, ozane. sa tom razlikom sto je ona imala 10 godina. da li ti dopire do mozga da je malo weird kaciti to na youtube? zasto? sa kojim ciljem? drugo, ti je poredis sa nekim drugim kretenima... koji, recimo, nisu odrzali koncert na kome im se masa izrugivala. nije ovde stvar u doris, neka radi sta hoce, vec u lesinarima koji su se okupili oko nje. idi njima objasnjavaj kako svako ima pravo da bude drugaciji i radi stvari koje voli, ne nama ovde.
Ti nisi cika, ti si iskonsko zlo.
sta cu, jadan, kad sam rodjen na isti dan ko hitler.
Link to comment
Fascinantno je kakve bitne teme na ovom forumu dožive višestranačje, dok neke efemerne preminu pre rođenja. :lolol:
forumski hall of fame - ceca, jeca, ksenija pajcin, doris... malo me plasi sta je sledece
Link to comment
forumski hall of fame - ceca, jeca, ksenija pajcin, doris... malo me plasi sta je sledece
Evo ako npr Nataša Bekvalac ili Ana Nikolić ili neki sličan ološ pogine jer je pijan vozio, videćeš koliko će biti onih koji će da ih brane.
Link to comment
Evo ako npr Nataša Bekvalac ili Ana Nikolić ili neki sličan ološ pogine jer je pijan vozio, videćeš koliko će biti onih koji će da ih brane.
Zasto "olos"? Edited by ficfiric
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...