Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

:o Nigde nisam trazio da se prebaci na KDP. Dva puta sam rekao da tema pripada KDP-u da bi potcrtao svoju poentu, ali nisam trazio i molio nista. To je Indy trazio na moderaciji.

Link to comment

i zika obretkovic ima iskrenu publiku. bolji je od mnogog smeca koje se prikazuje na tv-u. njegova muzika je spoj tradicionalnog sa melodicnim post pankom, neguje taj neki new wave nihilizam. oblaci se postapokalipticki. srpski damir avdic. ne znam otkud nekima ovde ideja da mu se ljudi podsmevaju, sprdanje sa seoskogradskim ludama nikad nije bila odlika covecanstva. i kad ga gadjaju kamenjem oni to cine samo kao sudeonici njegovog konceptualnog multimedijalnog projekta. ukratko, svako ko, nakon letimicnog upoznavanja sa materijalom, ovde ucitava ista vise od sprdnje sa sumasisavsom zenom je u najmanju ruku budaletina.

Link to comment
Ništa, sorry, vrati se sada gledanju VB-a.
Ne emituje se trenutno. Sve ga redje produciraju jbg a najbolja TV forma koja moze da se gleda u Srbiji u poslednjih 20+ godina.
Link to comment
Imaš na jućubu odlomke, ponekad je i to dovoljno....
VB se gleda u ril tajmu, ali to sada za ovaj topik nije bitno. Jab vise voleo da nastavis sa muzickom kritikom :D to je zabavnije
Link to comment

@CowboyHere is the thing sto se tice stajlinga. Doris je osoba zastala u devedesetim, pri cemu ne mislim na Bit Strit i Kneleta, nego na muzicki izraz i ove tunike na crne pantalone. :D Da vam kazem, ovi njeni tekstovi i bekeljenje u kameru me podsecaju na period kad sam bila u osnovnoj skoli i kad mi omiljena zabava bila da pred ogledalom od poda do plafona priredim studio u kome sam i voditelj i pevacica i reporterka, sta hoces. I takve tekstove sam iz glave smisljala, sve ovo ko Doris. E sad, ja se promenila (donekle), a ona nije i nema tu niceg arogantnog kod nje, da bih ja osipala drvlje i kamenje na nju. Drugo, to kako se obukla u Dragstoru je 90% matching kako se narod ovde oblaci uvece u izlasku.

Link to comment
VB se gleda u ril tajmu, ali to sada za ovaj topik nije bitno. Jab vise voleo da nastavis sa muzickom kritikom :D to je zabavnije
S muzičkom kritikom ću nastaviti kad opet neko bude hteo da me za to adekvatno plati. Nema ni kod babe džabe :)edip - mislim, sa pisanjem o muzici, muzička kritika mi je glup izraz. Edited by kobni zelaya
Link to comment
a ona nije i nema tu niceg arogantnog kod nje
nije arogantna, ali postoji 1 drugi izraz za osobe koje se sa 30 ponasaju kao da imaju 8 godina. a imam i jedno pitanje- kada je neko od vas video smrdljivu beogradsku publiku da se na nekog ovako lozi ko na snimku? obicno prestoje ceo koncert sa pivom (jedinim koje ce tu kupiti) u ruci. blenuci ko telad u izvodjaca, bez razlike bio on odlican ili skrnav.
Link to comment
a imam i jedno pitanje- kada je neko od vas video smrdljivu beogradsku publiku da se na nekog ovako lozi ko na snimku? obicno prestoje ceo koncert sa pivom (jedinim koje ce tu kupiti) u ruci. blenuci ko telad u izvodjaca, bez razlike bio on odlican ili skrnav.
на концерту дјечака прошле године, публика певала све песме
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...