Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

čovek je prvo navijač red soxa, što dovoljno govori o njemu. i nije super, štaviše. no, jalen je bog.

 

Ma ne mislim da je on super, on je iritantan. Nego volim te ispade kad imaš zajebanog gazdu koji ima sve isprogamirano šta se sve sme ili ne sme pričati. :D Kod Simonsa mi najviše ide na kiki koliko ignoriše i nipodaštava strane igrače i manje više sve što se dešava van NBA ili Amerika - Španija rivalstva. 

Link to comment

Ne znam sa kim je imao taj podcast kad je to rekao. Rekao je da je Gudel lazov i da je sve to oko njegove konferencije fucking bulshit i da bi voleo da ga neko sad pozove i trazi mu objasnjenje povodom ovih izjava jer su to cinjenice da Gudel laze da nije znao niko u nflu za snimke iz lifta. Pa su mu ispunili zelju i suspendovali ga.

Link to comment

Imam ja ceo podkast, to je pogadjanje hendikepa za Cousin Salom, to slusam svake nedelje vec 6-7 godina, tj. otkad je pocelo... Ako nekoga zanima celo, 18.5 mega, valjda moze mailom da se posalje...

 

btw, ne cita se Gudel nego Godel :D

Edited by Teixeira
Link to comment

 

 

btw, ne cita se Gudel nego Godel :D

 

kako,majku mu? izguglao sam sad tačno ime da vidim da ne grešim. goodell. mislim može da prođe kao g'del ali godel,jebem li ga

Edited by theanswer
Link to comment

Potpisao Zoran na 2 godine

zasto?bledsoe?zasto ne bogdan?nego mora kod onog narednika da gubi vreme.saric je kod dude vidim bog uskoro a bogdan ce se smoriti kod obradovica skoro kao kod djordjevica

Link to comment

zasto?bledsoe?zasto ne bogdan?nego mora kod onog narednika da gubi vreme.saric je kod dude vidim bog uskoro a bogdan ce se smoriti kod obradovica skoro kao kod djordjevica

 

Možda su doveli Zorana da bi Goran na leto ostao u nekom povoljnijem ugovoru. Ako su sve vreme hteli da daju Bledsou ovaj ugovor onda im nije trebao Ajzea,kad su već draftovali Enisa.

Link to comment

So, deal is Boston's Keith Bogans to Cleveland for Dwight Powell, Erik Murphy, Malcolm Thomas, John Lucas III and a pair of 2nd-round picks.

 

Još jedan solidni future move za Kavse,koji u Bogensu i Hejvudu imaju oko nakon sezone 16 miliona negarantovanog novca,solidan način da dođete trejdom do još nekog igrača

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...