Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Cenim da njih boli kurac. Ako ga stvarno potpisu nece im mnogo smetati, jer niko ionako od njih nista ne ocekuje. Taman ce da mu istekne ugovor kad dodje vreme da produze ugovor svim prospektima. Ako Sunsi matchuju, dali su svoj doprinos manjku love u salary capu protivnika.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da Minny ima šta da ponudi Sunsima. Ako ništa drugo neophodan im je centar, što Minnesota ima u dva primerka, a ni neka dvojka ne bi bila na odmet.

Link to comment

Koga imaju na dvojci? Ja mislim da bi Finiks tu zanimao samo Vigins i Jang eventualno. Mada oni ne mogu da budu trejdovani do kraja oktobra kako mi se čini. Eventualno ako nađu treći tim koji bi uposlio Pekovića ili da ga uzme Finiks što je manja verovatnoća.

 

Evo i potvrde 

 

http://sports.yahoo.com/news/sources--suns-have-no-interest-in-eric-bledsoe-sign-and-trade-with-minnesota-214336996.html

Edited by theanswer
Link to comment

Dosta zanimljivih extensiona ima mogućnost da se odradi do 31.10. a promenljiva je da će salary cap izrazito da poraste u roku od 2 godine zbog novog tv ugovora koji će biti duplo veći nego sad. Samim tim ugovori koji se sad potpišu i deluju precenjeni možda to ne budu za 2 godine.

 

Ima dosta inače sada negarantovanih ugovora koji se potpisuju za trening kamp,a evo najzvučnije ime je Bizli koji je u Memfisu.

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...